Ketomix. Jaké máte zkušenosti?

14. zář 2020

Maminky,zkoušela jste některá KetoMix?
Jaké s tím máte zkušenosti?

jjasmina
14. zář 2020

Jednou jsem o tom četla a nesedla by mi. Držím teď vyváženou a zdravoi stravu podle sebe a funguje od konce července 10kg dole

drakenn
15. zář 2020

@jjasmina ty jsi o tom četla nebo to vyzkoušela?

jjasmina
15. zář 2020

@drakenn blbě napsano zkoušela, za ty prachy to nestálo. Ale každé tělo jiné, hlavně do těch jejich jídel jsem se musela sakra nutit, což není dobré

autor
15. zář 2020

Mě právě zůstalo po porodu 6kg. Pak jsem začala brát antikoncepci a po ní jsem přibrala ještě dalších 12kg takže od své původní váhy mám navrch 18kg 😒 Pohybu mám dostatek, žádné přejídání a nechce to jít dolů.Ja vim,že je hlavně důležité že mám zdravé dítě (tohle slyším od všech kolem) ale merim pouhých 150cm a každé kilo je na mě znát a nejvíc trpím na kyčle a kolena.

xantista
15. zář 2020

Moje mamka v 50 letech zkusila ketodietu Cambridge a teda zírám. Dlouhodobý efekt super!

denissima
15. zář 2020

Já jsem byla na Ketomixu cca 3 měsíce a super, nemůžu si to vynachválit. Cca 18 kg dole.

loylii
15. zář 2020

Po ukončení kojeni jsem nabrala zpět 5kg. Špatne stravovaci navyky. Ketomix jsou vyhozené peníze. Mě pomohla skupina na FB a 3x denně jidlo dle keto tabulky. Základ je půl talire zeleniny/ovoce. Výhoda tohoto stravovani: není to dieta, ale stravovaci styl. Pl roce a půl už hresim a jojo se nekoná.

lilavatty
21. zář 2020

Ahoj děvčat, já bych se potřebovala dostat do ketózy a zhubnout viscerální tuk. Máte s tím někdo zkušenosti?