Jak se zbavit spodního břicha neinvazivně

europa00
14. kvě 2024

Ahoj holky a nepište mi nežrat 😀😀😀 mám 167 Cm vážím teď 54 kilo, Jj nějaký tuk navíc ještě mám v oblasti celého těla ale už velmi málo, a jako první mi jsou dolu prsa a poslední břicho Tqkze fakt nevím b kolik bych musela shodit aby šlo dolu i to břicho… to už vYch byla skarede vychrtla, jenže už je mi 41 jsem po druhem dítěti 2 roky a bojují ještě s diastazou na břiše povolenou kůži, stříleli atd vím ze se jeda noc dělat. Liposukci klasickou nechci a ani mít nemůžu kvůli nadbytku kůže a abdominoplastiku opravdu nechci to je proste veliká operace s hodně riziky a hnusna jizva. Samozřejmě cvicim no a twd se snažím i hlídat ale jídlo miluji tskze striktně dodržovat jídelníček nezvládnu..
co nějaká neinvazivní liposukce ??? Prý je to cele podvod a nesmysl nemáte někdo zkušenost ??? Díky

europa00
autor
14. kvě 2024

Je tam vidět ještě vypouknuti z diastazy to se snažím cvičit už je to mnohem Lepší, ale priste to spodní břicho mi nejde dolů a už nechci příliš hubnout vypadala vYch jsk anorekticka 😩

patypresdevaty
14. kvě 2024

S tou diastázou to chce trpělivost. A cvičit opravdu vhodné cviky - když budeš dělat moc brzy plank apod, tak to spíš zhoršíš.
Já si tedy myslím, že po dětech už nikdy nebudu mít břicho jako před dětmi a když se rozhlédnu kolem sebe, jsem vlastně se svým tělem velmi spokojená, byť břicho není a nebude úplně ploché 🙂 Pár let to nebylo to ono, ale teď jsem 5 let po druhém dítěti, cvičím rok téměř každodenně 20min pilates a je to znát - celé tělo je takové hezky zpevněné, srovnané a cítím se v něm dobře. Vlastně se s aktuálními 56kg cítím fyzicky i celkově mnohem lépe než s 50kg a plochým břichem před dětmi

europa00
autor
14. kvě 2024

@patypresdevaty díky Js cvičila hned u fyzio neboj plank nedělám … ale proste j kdZ více zhubnu budu už vypadat hnusne a to břicho mi zůstává … a aby bylo hezké je trebs se tqm zbavit ještě tuku jenže tak tělo nefunguje oroto hledám nějakou heinvwzovni metodu ale spíše to vypadá na podvody

hasara33
19. kvě 2024

@europa00 tak v první řadě žádné břicho navíc nemáš 🙈🙈 nebo co bys tam jako ještě chtěla hubnout? ...a v druhé řadě, u žen je zcela normální mít lehce viditelné spodní břicho 😉 my ženy tam ten tuk přirozeně potřebujeme, protože chrání naše orgány a zdravý cyklus (proč asi závodní fitnesky s vyrýsovaným břichem ztrácí menstruaci 🤷🏼‍♀️), takže se nerouhej, máš krásnou postavu a netrap se tím, co není 😉