Jablečný ocet opravdu funguje? Zhubly jste?

nataliesymerska
18. zář 2016

Zdravím dámy,máte některá zkušenost z jablečným octem v hubnutí? Opravdu to funguje? Za jak dlouho jste rozezlay změnu? Koupila jsem si bio jablečný ocet v dm. Ale prvně bych chtěla slyšet nějaké kladne odpovědi 🙂 a popřipadě jak se má užívat aby to opravdu fungovalo 😵

lamad
19. zář 2016

Také byla doba kdy jsem si to mslela, výborný na odstraňovaní bradavic 😉

nataliesymerska
autor
19. zář 2016

@lamad A používala jste to i na hubnutí?? 🙂

lamad
19. zář 2016

ano i na hubnuti je to osvědčený recept ale vysledek nic moc , nyni je v kurzu zázvor s citronem -zaručená dieta je cvičit 🙂

lamad
19. zář 2016

zde jsem našla přesný recept na hubnuti 125 gramov chrenu
4 citróny
2 cm čerstvého koreňa zázvoru (ďumbiera)
3 polievkové lyžice medu
3 polievkové lyžice škorice (najlepšie cejlónskej, nie čínskej)

ať se daři!! 🙂

odula
19. zář 2016

@nataliesymerska ja osobně si myslím že je dobrý PŘI hubnutí, resp. změně stravovacích návyků. - po ránu ve vodě výborně čistí 🙂

yerry
19. zář 2016

@nataliesymerska zacala jsem ho pouzivat v dobe kdyz jsem menila jidelnicek a chtela zhubniut. Nemyslim ze by to byl nejaky zazrak v hubnuti jelikoz ho pouzivam do dnes ( je celkove zdravejsi nez obyc.) a ze bych mela pocit ze nepribiram diky nemu urcite neeee. Zatraky v gubnuti neexistuji. Jediny recept je dobre zkombunovaby jidelnicej a tdravy pohyb. Urcite jablecny ocet nebu ni spatneho spis naopak ale zazraky neumi ☹

nataliesymerska
autor
19. zář 2016

Moc děkuji za odpovědi 🙂 Vím že nejlepší je cvičit a hlavně vyvážený jídelníček 🙂 jen sem k tomu chtěla něco přidat co by tomu neuškodilo 🙂 Určitě kouknu po nějakých zdravých receptech a skvělých cvicích a snad se něco začne dít 🙂 moc vám holky děkuji 🙂