Co jste nosily/nosíte po porodu na podzim a v zimě?

tyrkysovamamca
19. zář 2016

Mile maminky, co nosite po porodu? Resim tuhle otazku, protoze tehu rifle uz mi nejsou. Pribrala jsem 12 kilo, rodim v rijnu. Doted jsem nosila sukne, saty, leginy a vubec nevim co budu nosit a co je pohodlne+vhodne po porodu. Nez se telo vrati dp formy?

pajula123
19. zář 2016

Maly se narodil v prosinci. Nosila jsem jeste nejakou dobu tehu dziny (mela jsem elasticke,pohodlne) a tehu leginy. Kila sla dolu rychle,bricho po cisari se zatahovalo hodne pomalu.

mandala
19. zář 2016

No upřímně, já nosila to, do čeho jsem se vešla, z porodnice jsem odcházela v těhotenských riflích a byly mi docela dobře 😀 Doma spíš legíny, na ven jsem vyhrabala nějaké starší volnější rifle 😉

lucykal
19. zář 2016

Nosila jsem nějakou dobu legíny a těhu džíny jelikož jsem přibrala málo max 5,5kg den před porodem 3,5kg. Těhu trička, svetry atd jsem si vůbec nekupovala nosila jsem pořád stejnou velikost, ale po císaři se břicho zatahovalo hodně dlouho. Jelikož jsem byla s malou od sebe oddělaná jen jsem za ni dojížděla tak jsem zhubla.

leki
20. zář 2016

Já jsem přibrala asi 15 kg a víc jak půlka určo zůstala v porodnici. Nosila jsem rifle-bokovky a sukně na gumu (který jsem nosila v těhu) + asi troje punčocháče, abych v těch sukních nezmrzla 😉 V pase to bylo trochu uplejší, ale to stahování mi dělalo dobře.

andryyysssek
20. zář 2016

Taky jsem rodila v říjnu,a nosila jsem legíny 🙂

astyna
20. zář 2016

ahoj, mě se narodil syn v listopadu 15, nosila jsem brzo obyč rifle o velikost větší, do té doby na prochajdy jen zatepleté legíny z CA, k tomu mikinu a slabší bundu. Byla teplá zima. Od 4.měsíce jsem přešla na své původní oblečení, ono to jde rychle dolů 🙂

maudd
20. zář 2016

Ahoj, ja rodila na konci října 15, během těhotenství jsem nabrala 10 kg, takže už z porodnice jsem jela ve svých normálních kalhotech 😃 pak jsem furt litala cely dny venku s kočárem (malej byl nespavec, zabral jen za jízdy) tak se hodily vyteplene kalhoty a nějaké termo podvlíkačky 😀