Máte prosím doporučení na gravid jógu a předporodní kurz v Brně?

nikkigingerbread
9. bře 2022

Ahoj všem, ráda bych se zeptala na zkušenosti a doporučení na těhotenskou jógu a předporodní kurzy v Brně 🙂 Internet jsem samozřejmě projela, ale nějak mě nic extra nezaujalo. Hlavně ta jóga, přijde mi, že teď zrovna žádné lekce neprobíhají :( a když už, tak online a to se mi nelíbí. Díky za odpovědi 🙂

jixinkatobik
9. bře 2022

@nikkigingerbread Za mne předporodní kurz na obilňáku - pí Kameníková. Doporučuji zejména část ohledně kojení (rady k nezaplacení!). Vybrala jsem si ho na doporučení a nelitovaka jsem (i když jsem chtěla rodit úplně jinde), a část o kojení mi vyloženě pomohla.

curliess
9. bře 2022

Yoga Brno má několik studií a nabízí i gravid jógu, normálně prezenčně, žádné on-line 🙂

nikkigingerbread
autor
9. bře 2022

@curliess pri hledani vyskoci, ale v rozvrhnu zrovna lekce nejsou, sleduju to uz od ledna a furt nic:D ale uz jsem nasla🙂

curliess
9. bře 2022

@nikkigingerbread to není možné, já na to koukala zrovna tak 14 dní zpátky a minimálně na Zábrdovické určitě byly😀

lotta1234
9. bře 2022

Boli sme na kurze v Mamicentre u PA Ladky Rysavej a sme velmi spokojni. Porod bol prebraty do detailov (velmi som to zurocila pri samotnom porode, co sa deje, ako pomoct atd.), ale aj obdobie po nom. Mozem povedat, ze mne to zmenilo pohlad na to, co ma caka a vybrala som si na zaklade toho kurzu cestu, akou chcem, aby sa moj porod uberal.

maruskao
12. bře 2022

yoga brno ma lekce pro tehotne jak v zabrdovicich, tak na lidicke. Ja tam zrovna chodiim.