Hledá se fitness parťačka z Brna. Je tady nějaká?

vodaevian
16. črc 2020

Ahoj holky,

najde se tu mezi vámi nějaká maminka, která také hledá nějakou,, spřízněnou duši "do fitka, na 🏃, apod.
Poslední dobou přemýšlím o tom, že bych ráda začala, ale ráda bych s někým, kdo má podobný zájem a také by rád na sobě nějak zapracoval 😁
Ve dvou se to přeci lépe táhne 😉👍

piskoteka
16. črc 2020

@vodaevian Ahoj, chodím 3x týdně do fitka ugb v Líšni, pokud to máš kousek, uvítám parťačku 😊

jjasmina
16. črc 2020

To se máte holky, jak to řešíte s hlídáním?

piskoteka
16. črc 2020

@jjasmina je to s manželem náš společný koníček, takže se v hlídání střídáme a plánujeme to podle jeho práce.

jjasmina
16. črc 2020

@piskoteka hmm tak to se máte 😀 Tak třeba u nás se manžel bojí ještě bejt sám s malou, tak třeba až povyroste .

piskoteka
16. črc 2020

@jjasmina No dcera má tři roky, když byla mimino tak to nebylo tak horký. Začla jsem chodit až od jejího půl roku, do té doby jsem ji měla stále na prsu.

jjasmina
16. črc 2020

@piskoteka Malé je ted 5 měsíců, tak ještě si budu muset počkat, prochajdy jsou fajn, ale není to ono . Navíc to láká k mnoha zhovadilostem😀

vodaevian
autor
16. črc 2020

@piskoteka 🙋 Ahoj, já jsem bohužel až ze Starého Liskovce, ale pokud někdy jezdíš i do centra, tak neni problém 😁😉👍

vodaevian
autor
16. črc 2020

@jjasmina Ahoj Jasmino, u nás hlídají prarodiče 👍

jjasmina
16. črc 2020

@vodaevian tak to u nás padá

piskoteka
16. črc 2020

@vodaevian No koukám, je to celkem štreka. Jezdívala jsem do Průvanu, ale je to z ruky.

vodaevian
autor
16. črc 2020

@piskoteka Průvan je bezva. Za mě velká spokojenost i, co se týče cen.. 👍 Piskoteko, kromě fitka děláš ještě i něco jiného? ☺️

piskoteka
16. črc 2020

@vodaevian na nic víc už v rozvrhu není čas, jen lehké procházky a hřiště s dcerou 😣 Teda kromě vaření, ale to je čistě domácí činnost 😀

vodaevian
autor
16. črc 2020

@piskoteka A máš nějaký svůj přesný cvičební plán podle kterého tam jedeš? Chci začít chodit pravidelně, ale vůbec nevím jak a kde začít.. 🤔

piskoteka
16. črc 2020

@vodaevian jooo začátky jsou děsný, dřív jsem taky vůbec neměla představu. Můžeme si napsat zprávu jestli chceš.

terka2018
24. črc 2020

@vodaevian pruvan beru ✌️✌️😊

vodaevian
autor
25. črc 2020

@terka2018 Super, a odkud jsi, Terko? ☺️