Dobrý alergolog v Brně. Doporučíte, prosím?

ankaska
22. bře 2022

Dobrý den,odporučte mi prosím dobrého alergologa v Brně ku ktorému nie je nutné doporučenie ošetruje deti.Nie doktorku na Pelicovej k tej chodíme.dakujem 🙂

xxx3d
22. bře 2022

já mám dobrou zkušenost s Dětskou nemocnicí. Nevím, jak je to s čekací dobou, jakože teď, ale zkusila bych to, zavolat, zeptat se, a uvidíš.
https://www.fnbrno.cz/detska-nemocnice/pediatri...

poah
22. bře 2022

Doporucuju AKI, chodime tam my i dost lidi,co znam, kazdy k jinemu doktorovi a vsichni jsou spokojeni, pece je precizni, vyhradi si na vas potrebny cas, v cekarne jsm necekali dele jak 5minut. Deti berou, jak je to z zadankou,netusim.

misamisenka
22. bře 2022

@ankaska Muzu se zeptat, proc vam doktorka na Pellicove nevyhovuje? Premyslela jsem, ze se k ni prehlasime od naseho alergologa...

ankaska
autor
23. bře 2022

@misamisenka nějaké výhrady voči nej nemám, ale celkom sa mi nepáči,že malej (5 rokov) nechce urobiť testy na alergeny,aj keď má v krvi alergickú hodnotu vysokú a príde mi,ze tie návštevy sú také,že sa ani nič nové nedozviem a sme na jednom bode

akirchnerova
31. bře 2022

@ankaska Allergologie Nemcova v Liskovci..presli sme k ni prave od pani doktorky z Pelicove..s detma to umi, super sestricky, nedava za kazdou cenu kortikoidy..sice dr. Na Pelicove neni spatna (nejstarsimu synovi zastavila velkej probihajici astmatickej zachvat, pry sme meli jet rovnou do nemocnice), ale celkovy jeji pristup me odrazoval..navic dlouhe cekani v cekarne..
@misamisenka

hochmic
31. bře 2022
aviho
31. bře 2022

Dvě děti jsem měla u Dr. Orálkové, nebyla jsem tam úplně spokojená. Třetí dítě jsem směrovala do AKI, zatím máme dvě návštěvy za sebou a zatím spokojenost. Jinak od kamarádky děti chodí na Údolní a taky jsou spokojeni

aviho
31. bře 2022

Ale doporučení od dětské budou chtít všude