Barvení vlasů z blond na zrzavo. Máte zkušenost?

makmak28
14. srp 2023

Ahoj holky, jdu si pro radu.
Už nějakou dobu vlasy zesvětluji z popelavé na hezčí blond.Teď v létě mi krásně vylezly pihy, tak jsem zvažovala, že to hodím na zrzavo, ale nechci to mít cihlové až červené... Zvažovala jsem od Syossu odstín medově plavá blond, nemáte s tím některá zkušenost, případně s jinou barvou/odstínem?

gertha
14. srp 2023

Ahoj, teď mám zpátky blond, ale doporučuji Loreal casting Gloss, odstín 834.

marry94
14. srp 2023

@makmak28 já bych osobně volila kadeřnici na tu zrzavou jelikož zesvetlujete tak odstín barvy muze byt odlišný protože je porušena struktura vlasů

lenkalubina
14. srp 2023

Hlavně ne syoss! Nejhorší barvy i značka! Nejvíc alergických reakci a zdravotních problémů...dělám kadeřnici už 25 let a už několikrát jsme to resili

properjoey
14. srp 2023

Též bych nedoporučila sayos, to je fakt na zničení vlasů.ja používám léta Garnier, je pravda, že kdysi byla taková ta úplně pomerančová, dneska jsou víc do červena, ale ani kadeřnice tu echt oranžovou nemají, pokud to nechceš takovou tou co se rychle vymeje (jako růžová).

makmak28
autor
16. srp 2023

@gertha na odstín se podívám ,díky za tip 😉

@lenkalubina @properjoey asi každý pes jiná ves, já jsem byla vždy se syossem maximálně spokojená a holky v mém okolí zatím taky bez stížností 🤔 těžko říct...

@marry94 jo, to by byla sázka na jistotu, bohužel není v mých možbostech 😅

Díky za rady holky 👍😊 Dneska jdu kouknout po barvě, pak se ohlásím s výsledkem (snad to nebude katastrofa 😁)