Test po zavedení 5denní blastocysty

makret
12. kvě 2018

Dobrý den, prosím Vaše názory...jsem 8.den po ET 5denní blastocysty.Na testu zatím žádná čárka ( kromě té kontrolní samozřejmně...☹ . Po zavedení jsem měla nafouklé bříško, cítila jsem změny v podbřišku, ale to vše již druhý den odeznělo a nyní necítím vůbec nic, jen v noci trochu bolest jako při menses...Beru Utrog. 2-0-2, Duphaston 1-1-1 , bojím se, že se moje malé emrgijko vstřebalo a nic z toho nebude☹
Jsem hrzný blázen do sportu, do zavedení jsem makala i 2 hod denně, ted samozřejmne NE! ale i tak si dám ráno aspon 30 min na rotopedu, aby mi z toho čekání nehráblo...bojím se, že jsem si tím ublížila☹
Po zavedení jsem byla rozhodnutá, že to prostě vyjde a jsem těhul, ale teď to nadšení už postrádám..žádné přiznaky, nic...☹

uzivatelkapetra
12. kvě 2018

U mě 11. den takto, takže neboj, máš čas

uzivatelkapetra
12. kvě 2018

Jo příznaky nemám doteď(24tt), takže se na to neupínej

absintka19
12. kvě 2018

Testovat se ma az nejdrive po 12.dnu od zavedeni-info z CAR, takze 1.testovani brzy 2.kdyz se bojis nesportuj, pak litovani neni na miste, musis si stanovit priority dite/sport. 3.uklidni se a ver miminku 4.v pripade neuspechu neni vsem dnum konec. 🍀

sonisek
12. kvě 2018

Já osobně si myslím,že by už čárka byla vidět,alespoň slabá. Já 9.den neměla nic a samozřejmě z toho nic nebylo,už podruhý... :( Jestli se bojíš,tak nesportuj,za to to nestojí,ne...Každopádně držím palce,abys byla jedna z těch,co se jim čárka ukáže až déle ;)

makret
autor
12. kvě 2018

hlky děkuju za podporu..ten "sport" je spíš ted na uklidnění..kdyby tam ta druhá čárka už byla jen náznakem, prdim na vše a těším se na mimi...☹

priefi
12. kvě 2018

@makret ja sice otehotnela klasicky, ale kdyz se mrnatko hnizdilo, citila jsem neco jako bolest k ms, bylo to ale 2 dny pred terminem ms. Takze to, co jsi citila, mohlo byt hnizdeni. Drzim pesti

soleilll
12. kvě 2018

@makret Testuješ moc brzy, přestaň zbytečně blbnout. Já jsem v nějakém 6. týdnu jezdila v hummeru po muldách a skákala metr vysoko - když se to má udržet, udrží se to. Když ne, můžeš třeba 14 dní ležet na zádech s nohama nahoru a nepodaří se to. Vydrž ještě týden, pak se uvidí.

makret
autor
12. kvě 2018

@soleilll jej hummer naštěstí nemáme🙂) tak moc děkuji za podporu, nejak už mi z toho začíná hrabat...injekce, prášky, bolesti, narkoza,injekce, prášky, čípky,pořád pořád..a výsledek? sexuální abstinence a omezování ve všech směrech...☹

absintka19
12. kvě 2018

@makret taky jsem to zazila-viz profil. Ale nutno to brat bud to vyjde nebo ne. Jsi dospela a je vhodne se tak i chovat. A jak pisou holky, co ma byt bude. Drzime pesti, ted nebo kdykoliv 🍀🍀🍀

soleilll
12. kvě 2018

@makret Chceš dítě? A nejde to jinak? Jde holt o priority. 😉 Až se zadaří, pak teprve uvidíš, kolik z původních aktivit budeš moct dělat...

makret
autor
12. kvě 2018

máte všichni pravdu! prostě už mi začíná občas z toho bzíkat..mam pocit, že na ulici po městě a všude kde se vrtnu jsou jen mamky s dětma...trošku magůrek...
ted nebo kdykoliv..ale jednou určitě!!!

markethy235
12. kvě 2018

@makret chce to klid, testuješ moc brzy, počkej aspoň 2-3 dny, nejlépe do termínu MS. A věř, že to vyjde 😉 kdyby ne, tak přeci můžeš na KET 😉 tedy pokud bylo něco na zamražení...

makret
autor
12. kvě 2018

@markethy235 jeje..měla jsem 41 odebraných vajíček, 26 oplodněných, asi 24 se jich vyvýjelo...ani nevím, kolik nám jich zamrazili..myslím že pět..

loylii
12. kvě 2018

@makret z 24 ti jich jen 5 zamrazili??

lussinka88
12. kvě 2018

@makret vubec se z toho nestresuj... ja jsem po prvnim transferu taky necvicila a omezila vse na minimum. Striktne dodrzovala pokyny CARu. Po neuspesich jsem se po debate s doktorkou z CARu na jejich super narizeni vyprdla - i vzhledem k tomu ze 5minut po zavedeni jsem letela na zachod protoze jsem se prepila 😂.... Den po transferu jsem jela lezt po horach, pila alkohol, chodila do virivky, sauny atd atd. Zrovna to vyslo na to ze jsme odjizdeli na prodlouzeny vikend a kdyz jsme se po 4dnech vratili tak uz jsem mela //. Nejak jsem to tusila driv jsem takhle brzo netestovala. Jinak co se tyce sportu tak nemej strach ja sportovala do 24tt - pak jsem musela na rizikovy (to nesouviselo se sportem)... ted mam 9ti mesicni dceru a jsem v 11tt (otehotnela jsem spontalne, s cystou a pri plnym kojeni - dle doktora zazrak). Myslim ze si to chce urovnat v hlave a vyprdnout se na nejaky muzu a nesmim - vzdyt ty co otehotni spontalne se taky v nicem neomezujou (tohle mi rekla tenkrat doktorka ;)). Ja bych k tomu dodala ze vse ma svuj spravny cas.... Preji hodne sil, neni to jednoduche, ale je tu hodne holek co tim prosly nebo prochazeji, me to tenkrat pomohlo v tom ze jsem vedela ze nebojuju sama.
PS: na test je brzo... nauc byt trpeleliva, v tehotenstvi a pak rodicovstvi se ti to bude hodit ;)

makret
autor
13. kvě 2018

@lussinka88 ježiš moc děkuju za tvojí zprávu...já prostě věřím, že jsme dvě..a proto se tak bojím kdyby to nevyšlo...tak uvidím, kdyžtak další pokusy to jistí...

makret
autor
13. kvě 2018

@loylii nejsem si jistá..paní doktorka mi řekla že je zamrazí druhý den podle toho jak se budou vyvýjet ale určitě ne všechny, jen ty nejsilnější...

loylii
13. kvě 2018

@makret tak to je opravdu skoda, já při vlastním Ivf měla taky 5 blast a jednu si nechala zavést. 4 zmrazit. Pak při Ketech chtěla postupně po jedny zavést každý měsíc a z těch 4 přežila jen jedna, zavedena, a nic z toho. Kdybych měla tolik vajicek co ty, nechala bych zamrazit všechny třeba po 2, než jit do dalšího IVF. A tvrdili mi jak jsou krásný kvality😢

makret
autor
13. kvě 2018

@loylii vážně? pane jo, jsem si říkala, jak tohle máme pojištěný, že už jen rozmrazí a žádná další stimulace nebude..ale tohle řešit teď nebudu, doufám, že to nebude potřeba řešit...

loylii
13. kvě 2018

@makret ano držím 👍

absintka19
13. kvě 2018

@loylii v jakem CARu jste byla a kdy? Je mi lito, ze rozmrazeni neprezila.

loylii
13. kvě 2018

@absintka19 Gest Praha 5

makret
autor
14. kvě 2018

@loylii my jsme v IVF Dr. Zech v Plzni...nemáte někdo zkušenosti?

eviks
14. kvě 2018

Ahoj, ja bych to tak nehrotila. Opravdu zalezi na tom, z jakeho duvodu u tebe IVF bylo. Malo vajicek to asi nebude, spis bych to podle poctu videla na polycysticky vajecniky. A ze si jezdila na kole a co? Lidi chlastaj, berou drogy, sportujou....ruzny veci a tehotny jsou. Pokud to embryo je silny, tak vydrzi. Pouze v jedinem pripade bych omezila aktivity a to v pripade opakovanych potratu na zacatku. A ja mela po 3. ivf ducha asi 7. den a 9. den uz byla videt druha carka lepe, ale rozhodne ne dalnice. Kazdy to ma jinak, ja sla hned na krev, abych mela klid. Jestli mate zamrazenych 5 embrii nejvyssi kvality, tak by to melo na minimalne jedno mimino stacit, takze se neboj!

makret
autor
14. kvě 2018

@eviks děkuji, za pár dní se uvidí..každopádně jedno mimčo bude tak vymodlený, že víc jich asi ani chtít nebudu..v tuhle chvíli aspon

markethy235
14. kvě 2018

@makret to je ve Smetance u náměstí? Já mám tedy zkušenost s Natalartem v Černicích, ale do Smetanky chodila kamarádka, povedl se u ní 2.KET a cca za tři týdny má termín porodu 😉
Kdy máš jít na krev?

makret
autor
14. kvě 2018

@markethy235 jj chodím do Smetanky. v pátek to budou dva týdny po zavedení červíčka.to si mám podle doktorky udělat test a zavolat...mno jo, natahujou mi, tak sem to stejně nevydržela..test sem si dělala dneska ráno, 10.den a nic..teda objevila se i druhá čárka, takovej ten duch matnej, ale cca za 3 minuty to zmizelo, takže si myslím, že mi už asi hrabe☹

markethy235
14. kvě 2018

@makret neboj, ještě je to pořád hodně brzy. Vydrž a testuj nejlépe třeba ve čtvrtek. A mimochodem, na mě třeba ty obyč papírkové testy moc nefungovaly, pořád duch sotva znatelný a celkem málo viditelný. Zkusila bych tedy ve čtvrtek ClearBlue a nebo ten plastový do proudu, uvidíš 😉

makret
autor
14. kvě 2018

@markethy235 zkusim se poptat v lekarne dekuji

sonisek
14. kvě 2018

@makret jeee a ke komu chodíš? My měli 2 pokusy v Natalartu,vždy zůstalo jen jedno embryo a nic z toho. Na třetí pokus půjdeme do Smetanky,jsme už na červen objednany. Na náměstí slyším samou chválu oproti Natu....