Těhotenský test. Kolikátý den jste testovaly po ET?

26. zář 2024

Holky kolikátý den jste testovali po ET? Já jsem 6 den po vložení 2 denního embrya a stále mám test bílý 🥺myslíte že je ještě brzy?

lencaa11
26. zář 2024

To může bejt ještě brzo ještě bych počkala

autor
26. zář 2024

@lencaa11 děkuji 😊snad se ještě ukáže 🙏

linducha90
26. zář 2024

To je ještě brzo, kdy máte testovat podle CAR?

autor
26. zář 2024

@linducha90 tak 12 den.Ale četla jsem že některé mají ducha i 6 den.

linducha90
26. zář 2024

Ale většinou se vkládá 5 denní embryo, proto má někdo ducha už 6 den...

wladimira
26. zář 2024

To je ještě brzy na dvou denní embryjko ja mela 5 denní a ducha jsem mela vidět uz 5dpt takze u vas bude neco malinko vidět až tak 8dpt 🙏🏻🍀

junetule
26. zář 2024

Ahoj, ja sice mela ducha paty den, nevydrzela jsem cekat, ale petidenni embryo. Na dvoudenni je brzo. Drzim pesticky ✊

autor
26. zář 2024

@wladimira děkuji tak snad se objeví 🙏😊

rosalindamelinda
Včera v 09:20

Tj divné, kultivace jen 2 dny mi přijde málo, standardně jsou min. 3 dny a PK je 5 dnů. No nevím. Navíc testování je obecně brzo. Má se dělat za 14 dní, kdo nevydrží tak třeba za 10 dní, ale do té doby se jen samy zbytečně trápíte. Vždyť to taky uteče...

salmina
Včera v 11:22

@rosalindamelinda Také jsem měla vklad 2denniho byli mi vysvětleno že v neděli CARU nepracují a kdybych čekala do pondělí to už by mělo 4dny a to už prý je prodlouzena kultivace...navíc mi řekli že u mě je mu líp....než na misce...že prodlouzena kultivace se provádí ...když jsou aspoň 2 embrya.....aby se vědělo které vložit a také z toho důvodu že se dají embrya mrazí až 5tidenni nejmíň....jinak ano na test je opravdu brzy...

autor
Včera ve 12:10

@salmina a můžu se zeptat kdy vy jste testovala a jak vám to dopadlo 😊😊