Otěhotnění. Komu pomohlo IUI?

werca1309
21. kvě 2021

Ahojky chci se zeptat s přítelem se snažíme už 6 let o miminko a pořad nám to nejde podstoupili jsme ivf a nic chtěli by jsme zkusit iui tak bych se chtěla zeptat jestli někomu pomohlo? 🙂🙂

gracinka7
21. kvě 2021

@werca1309 iui má úspěšnost kolem 10%
Zkoušejte dál ivf, tam máš daleko větší šanci.

lachtanice86
21. kvě 2021

@werca1309 ivf nepomohlo a chcete iui, které ma minimální úspěšnost?

linducha90
21. kvě 2021

@werca1309 iui má minimální úspěšnost, do toho bych po ivf fakt nešla...

werca1309
autor
21. kvě 2021

@gracinka7
@lachtanice86
@linducha90 já vím ze to má malou úspěšnost vše jsem si o tom přečetla dnes mi lékař tohle navrhoval tak jsem se chtěla jen zeptat jestli s tím má někdo zkušenost 🙂 já už jsem podstoupila vše co šlo a přítel také a už jsme bezradní 😔

linducha90
21. kvě 2021

@werca1309 jestli se můžu zeptat, je to dost osobní, kolik za sebou máte cyklu ivf?já otěhotněla až pri druhém cyklu, první ivf vůbec nevyšlo a to jsem měla ještě 4 mrazáčky. Chápu že to je i hlavně o penězích, sami jsme v tom nechali dost peněz.

werca1309
autor
21. kvě 2021

@linducha90 mám za sebou 3 ivf

gracinka7
21. kvě 2021

@werca1309 jestli jste měli výsledky genetiky takové, že vás poslali rovnou na ivf, opravdu je iui vyhazování peněz. Nechápu, proč ti to doktor vůbec nabízel.

linducha90
21. kvě 2021

@werca1309 tak pokud už 3 tak bych o iui vůbec nepřemýšlela, i když zadařit se může vždycky 😉

drahotka
21. kvě 2021

Nam se zadarilo na prvni pokus 🙏🍀🙂 Naopak, nehazela bych flintu do zita. Myslim, že oproti IVF je cena za IUI zanedbatelna ( nas to celkove vyslo na cca 1500Kc ). Pokud nechcete jit ted do IVF, zkusila bych IUI, v kombinaci se sexem ( pojistit to). Ano, IUI ma male procento uspesnosti, ale proc by se zrovna nemohlo postestit? Taky teda záleží, kde nebo v kom z vas dvou je problem... jestli tedy vubec nejaky nasli? A hlavu vzhuru - ja predminuly rok v CARu brecela, kdyz mi rekli, ze je sance asi 10%... a ted vedle me v postylce spinka muj maly 9ti mesicni zazrak!

petulkadodo
23. kvě 2021

@werca1309 Nám vyšel třetí pokus IUI a stálo nás to jen pár stovek za podpůrné léky. Pokud nezjistili, v čem máte problém, klidně bych to šla zkusit. Někdy dělá hrozně moc psychika a ivf je přeci jen dost náročný proces. Sice úspěšnost jednoho pokusu není velká, ale je větší, než u běžného sexu, tak proč to nezkusit 🙂

haskre
24. kvě 2021

Zkusila bych spíše minimální stimulaci 🍀❤️

werca1309
autor
24. kvě 2021

No ještě to musíme promyslet jsem úplně vystavena z toho a ještě všude kolem mě jsou děti jak v praci tak v rodině a kamarádů a já jsem takovej typ co si všechno moc bere 😔😔

kvetuska145
31. kvě 2021

Nám vyšlo první IUI. Měla jsem clostík, pak injekce a duphaston. Na druhý den po zákroku jsme to ještě doma pojistili a vyšlo to. Držím moc palce, jinak jsme se snažili přes dva roky. 🍀

meeb90
24. čer 2024

Naše IUI má na první pokus úspěšnost 200%...
Věřte nevěřte, doktorka koukala ,že to prý dělá deset let, ale tohle ještě neviděla...

No chci tím říct, že původ nezdaru je pokaždé někde jinde 😁 jestli máte dobrý spermiogram zkuste to🙂