Nízké hCG. Může to dopadnout ještě dobře?

teligo
8. led 2021

Ahoj holky, píšu sem za kamarádku, která 21.12 podstoupila KET. 14 dnů po vložení měla HCG 27, 16 dnů po měla 41 a 18 dnů měla 80.
Nemáte některá zkušenost s takto nízkým HCG po tolika dnech? Nevím, zda je to podstatné, ale kamarádka zmiňovala i to, že embryo bylo šestidenní.
Myslíte, že tohle může ještě dopadnout dobře? Boji se mimoděložního těhotenství, k lékaři má jít opět až ve středu. Lékař bohužel na její dotazy neodpovídá, je na ní hrubý, takže sama se nic moc nedozví...
Děkuji za každou vaši zkušenost! 🙂

nina411
8. led 2021

@teligo ja som to mala presne takto isto dokonca som mala 21 deň po ET hodnotu hcg 150 a bolo to biochemicke tehu. Držali mi to lieky ,nakoniec hcg zacalo klesať a dostala som menzes .... Ale môže to byt aj mmt, ale pritom je skôr hcg oveľa vyššie (ako pri normálnom tehu)

klokanka31
8. led 2021

@teligo Hlavně by měla vyměnit doktora, jako co to je aby na ní byl hrubý?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
aaa42
8. led 2021

Ja jsem 18. den po ET mela hcg 400 a podobne jako holky vyse to nedopadlo, 7tt konec... Potom pri KET a prosperujicim tehu jsem 18.den mela hch 1950....

teligo
autor
9. led 2021

@nina411 děkuji za tvou reakci. Biochemické bez revize by bylo ještě fajn...
@klokanka31 ono těch doktorů poblíž moc není. Má už jedno malé dítě, musí kloubit školku, manželovu práci, dojíždění...
@kelerub díky za zkušenost. 🙂 A zadařilo se později?
@aaa42 ahoj a bylo to ukončeno revizí nebo se jednalo o mimoděložní? A za jak dlouho jsi potom šla na další pokus?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
aaa42
9. led 2021

@teligo revize nebyla nastesti nutna, hcg zacalo klesat a 7tt jsem zacala krvacet. Na KET jsem sla hned po dalsi probehle menstruaci, takze cca po dvou mesicich...

falu
9. led 2021

@teligo bohužel biochemické těhotenství

lilian2111
9. led 2021

@teligo bohužel ty hodnoty jsou opravdu hodně nízké, u mě neslo o umělé, ale u takových teplot to nevyšlo a přišla ms ☹️