Nízká sliznice po Clostilbegytu. Co myslíte?

madamas
16. zář 2020

Děvčata, prosím, dotaz.. první iui- nativ- jeden folikul, ukázková sliznice (dle Mudr., Čísla neznám) druhé iui- Clostilbegyt - tři folikuly, ale nižší sliznice. Dnes HCG negativní.. při čekání na schválení ivf budeme zkoušet poslední iui, bez clostilu.. Mám teď ale obavy jestli se ta sliznice ,,nepokazila" díky tomu clostilu, nemáte zkušenost? Vždy bylo u mě vše super, problém je u manžela. Nevím zda se zase s novým cyklem bez clostilu sliznice obnoví, nebo jestli to má dlouhodobý vliv.. zapoměla jsem se zeptat, bylo dnes mnoho informací o ivf že mě to ani nenapadlo🤔

terka80
16. zář 2020

@madamas jako jeden z vedlejsich ucinku clostilu je nizka sliznice

madamas
autor
16. zář 2020

@terka80 to vím, spíš by mě zajímalo jestli ji snižuje dlouhodobě, jestli hrozí že kvůli němu bude sliznice nízká i v dalším cyklu který bude bez clostilu.

terka80
16. zář 2020

@madamas clostyl pusobi v tele i po jeho vysazeni az 6 mesicu takze ovlivnit muze a taky i urcite zalezi na tom jak dlouho se bere,ja brala dva cykly mela sem hodne vedlejsich ucinku a po jeho vysazeni hned ten dalsi cyklus bylo vse v pohode,jsou ale zeny ktere ho berou az 6 cyklu

madamas
autor
16. zář 2020

@terka80 Já jsem brala pouze jeden cyklus iui, před tím byl bez clostilu. Bohužel i já měla všechny možné nežádoucí účinky, některé stále přetrvávají 🙄 Teď bude iui zase bez clostilu tak snad sliznice poroste jako předtím 🙏

nikolaa123
21. zář 2020

@madamas Ahoj já měla Clostík 3 cykly... A když už jsem neměla pila jsem Kontryhelový čaj a sliznice uplně v pořádku ... 🙂 Opravdu doporučuji ho pít opravdu pomůže 🙂

madamas
autor
21. zář 2020

@nikolaa123 Děkuji, piji čtvrtý den tak uvidíme příští týden na utz 😉