Neúspěšné KET, co ještě můžu udělat?

lucijejeje
13. pro 2017

Ahoj holky, dneska jsem byla na krvi a bohužel to nedopadlo. Celý den to v sobě v práci držím a teď večer si můžu po celém dni konečně pobrečet. Nejradši bych něco rozbila. Někde si to vybila. A pořádně si zakřičela, škoda že bydlím v centru města. Mám endometriozu, neprůchozí vejcovody a jeden vaječník je už fuč. Je mi 30. Mam za sebou 1.ivf a tedy ET a teď neúspěšné KET, naštěstí v mrazáku ještě tři nanuky. Chtela jsem se zeptat co můžu udělat nebo jake testy si mam nechat udělat? Díky moc a hezký večer

hanca2222
13. pro 2017

Ahoj.Viem ze je to tazke,ale jedine co mozes urobit je dat sa do pohody a myslet len pozitivne v tom zmysle,zr raz to predsa vyjde.Poznam xy ludi,ktori podstupovali ivf,nie kazdemu to vyslo na poprve ci podruhe ale nevzdali to a naozaj nepoznam par,ktori by nakonec neotehotnel😉Nesustred sa len na toto jedine,zi ako doposial,venuj sa konickom a zalubam a nestracaj nadej a pozitivne myslenue😉Dobra psychika je zaklad uspechu.Neboj,raz to vyjde😉

lucijejeje
autor
14. pro 2017

@hanca2222 moc děkuji ❤

mikula77
14. pro 2017

@lucijejeje Vykřičet,vyplakat,když to pomůže tak cosi rozbít.Pak se oklepat a jít dál,první neúspěch nic neznamená,první kolo je většinou"zkušební",jak a na co bude tělo reagovat.,taky proto se po prvním nezdaru žádné extra vyšetření nedělají......Hlavu vzhůru,hodně štěstí a lepší dny ať brzy přijdou!