Nedaří se s jedním vejcovodem. Po jak dlouhé době jste se rozhodly pro ivf?

luciebelohradska31
25. zář 2022

Ahoj holky ty co mají jeden vejcovod a nepodařilo se vám otěhotnět. Po jak dlouhé době jste se rozhodli pro ivf. Zkoušeli jste něco na zlepšení plodnosti? Brali jste nějaké vitamíny než jste šli na ivf nebo jste něco postoupili? U nás je to jedenáctý měsíc snažení a I když jsme oba v pořádku někde je asi zádrhel. Mě je 34 let partner 36 a o vejcovod jsem přišla před 6 lety.

klokanka31
25. zář 2022

@luciebelohradska31 Já při mimoděložním přišla o vejcovod v září 2018, a povedlo se mi znova otěhotnět v červenci 2019, tam ale biochemko, a další měsíc už znova těhotná. Já jedla listovku a manžel selen a zinek. O umělém oplodnění jsme neuvažovali.

merope
25. zář 2022

Co IUI? Věděla bys, z jakého vejcovodu to zrovna je a snažila se jen ty měsíce, kdy opravdu ta šance je.

paulita7
26. zář 2022

Me muj gynekolog po roce snazeni s jednim vejcovodem poslal na laparo aby se zjistilo jestli je pruchozi.. bohuzel nebyl tak pak ivf

lenka27
26. zář 2022

@luciebelohradska31 já být tebou tak nechám zkontrolovat ten druhý, jestli je v pořádku, aby se ti to neopakovalo.

luciebelohradska31
autor
27. zář 2022

@lenka27 už dvakrát jsem měla kontrolu

lenka27
27. zář 2022

@luciebelohradska31 tak v tom případě bych si nechala od doktora ultrazvukem stanovit plodné dny na té správné straně, nechat píchnout pregnyl, já takhle otěhotněla s jedním vejcovodem