Měl někdo negativní těhotenský test a na kontrole po IVF se krevní testy ukázaly jako pozitivní?

salmina
7. čer 2024

Měl někdo negativní test z moči a na kontrole po IVF se krevni testy ukázali jako pozitivní??předem moc děkuji za odpovědi.

hennrietta
7. čer 2024

Takové případy znám z diskuzí, kdy jedna paní něco takového někde četla... Z okolí vždy pozitivní testy, když se jednalo o úspěšně otěhotnění. Mě také test vyšel pozitivní po IVF.

europa00
8. čer 2024

@salmina ne … zs mě to možné není těhotenský test má citlivost 10. Mnohé ivf kliniky berou jsko pozitivní normu hcg v den odběru kolem 500, některé trebs 250 tam se ještě vyčkává co h toho bude. Pokud mas negativní těhotenský test tak z krve pozitivní nebude i kdybys měla hcg hodnotu 30 například tak by to nebyl dobrý výsledek a šlo by z největší pravděpodobnosti o neprosperujici těhotenství. Takže za me ne

salmina
autor
8. čer 2024
wladimira
8. čer 2024

@salmina to je jak s jednorožcem všichni o nich mluví ale nikdy ho nikdo na vlastní oči neviděl …
Takže jestli mate negativní test bude i krev negativní … vím ze je to těžké sama jsem si tim prosla ale je potřeba stát nohami na zemi 🙏🏻

salmina
autor
8. čer 2024

@wladimira nn já mám testy pozitivní dávala jsem to předtím než jsem zkoušela první test...😊 a děkuji za komentář 🍀😊

salmina
autor
8. čer 2024

@wladimira jen jsrm se bala ten test udělat...

europa00
8. čer 2024

@salmina krev je pouze přesnější a odhalí už treva hodnotu hcg 6… nic to nemění i na tom ze prosperující těhotenství v den odběru u ivf se bere taky od určitě hodnoty například hodnota 80 je výsledek spíše špatný a ukazuje z největší pravděpodobnosti na neprosperujici tehotebstvi… takže KfYz budeš mít v den odběru negativní test tqk je snad nulová šance na jakékoliv prosperující tezozentvi u nad v centru brali jako dobrý výsledek hcg nad 500 a to by ti ukázal každý test … jinak gratuluji k pozitivnímu testu

salmina
autor
8. čer 2024

@europa00 Děkuji moooc😊🥰 hodne stesti ve všem preji🍀😊