Máte zkušenosti s otěhotněním po darování vajíček?

pladik
30. lis 2014

Ahojte, má některá z vás zkušenost s otěhotněním po darování vajíček? Darovala jsem 22. října 2014. Bylo to podruhé (poprvé v srpnu loňského roku). Loni jsem ještě brala HA, těhotenství jsem neřešila. Letos je to jiné. I přes snahu otěhotnět se nic nedělo a tak jsem se částečně i z fin. důvodů, ale hlavně kvůli "nastartování" vaječníků rozhodla jít znovu. Po posledním darování jsem normálně odmenstruovala (cyklus 17 dní). Tento cyklus se ale protáhnul na dnes už 35 dní. 25. den jsem měla bolesti v podbříšku a říkala jsem si, že už se asi MS blíží. Ale nic... tak si říkám, jestli to nebyla ovu. Máte některá zkušenost s otěhotněním hned v dalším cyklu po darování? Doktor říkal, že se máme snažit až za tři měsíce ale tak, příjde mi zbytečné používat ochranu. Díky za odpovědi 🙂

terula1
3. pro 2014

Ahoj ja jsem darovaůla dvakrat vajicka v Karlovych Varech poprve anonimne podruhe tet v Srpnu 2014 pro mou sestru ktera nemuze normalni cestou otehotnet tak snad ze me bude teta . 🙂 4.9.2014 jsem mela extremne silnou menstruaci a ovulace nastala 16.9 a zacatkem rijna 2014 se potvrdilo tehotenstvi a momentalne jsem ve 13tt ale musim rici ze na telo je to obrovskej zahul je vycerpane uz po darcovstvi kdy ten napor hormonu co jsem si kvuli stymulaci vajicek musela pichat bylo hromady a hnedle otehotnet .Zatim se to zvlada bez komplikaci .

dalja789
15. bře 2018

pokud máte partnera a šikovné spermie, nebude problém otěhotnět 🙂

martinides
28. dub 2018

taky bych chtěla jet,hodně jsem o tom teď četla, chtěla bych tahkle někomu pomoct

zamostnamartina
28. dub 2018

Mé spolužačce řekli, že nemůže mít děti, ale vajíčka měla v pořádku, tak šla darovat a nějakou ochranu už neřešila, tak hned ten cyklus otěhotněla, teď má 3 letého chlapečka, jenom úplně neví kdo je otec .. takže možné to je ...

rossmanka
5. čer 2018

no super, třeba tohle zákrok ji pomohl k tomu, aby měla svoje vlastní. Super, gratuluji.

emilkamilka
3. zář 2018

pomohlo to? Povedlo se to?

anettka20
12. bře 2021

Ahoj chtěla bych se zeptat byla sem 2.2.2021 darovat vajíčka a nějak se nám nedaří mít pozitivní test brali ste na to nějaký přírodní bilynky nebo prášky? Děkuji za odpověď

ema90
12. bře 2021

@anettka20 Vy jste byla v unoru darovat vajicka a ted v breznu chcete otehotnet?

anettka20
12. bře 2021

@ema90 no spíš se o to pokoušíme ale zatím nám to moc nejde

ema90
12. bře 2021

@anettka20 A proc jste sla darovat vajicka v dobe, kdy se snazite o svoje? Ted mate telo nadopovane hormony, takze je v prve rade potreba, aby se telo hodilo do normalu a pak si zjistete, kdy ovulujete.

anettka20
15. bře 2021

@ema90 pomohla sem rodině co nemůže mít děti a s přítelem sme si řekli že už to pomalu můžeme začít zkoušet