Je tu někdo, komu se podařila minimální IVF?

adydejka2609
10. říj 2017

Ahoj všem, tak nakonec nás doktor přemluvil na minimální stimulaci místo darovaných embryí.. dočetla jsem se jen ze úspěšnost je nízká.. Je tu někdo komu se to povedlo?

vvercatkoo
10. říj 2017

Ahojky, ja jsem po minimalce 😉

galatea_a
10. říj 2017

Myslíš krátký protokol nebo ještě nějaký jiný? Já mám za sebou krátký 😉

meyryen
10. říj 2017

@adydejka2609 Ahoj, mám za sebou 4ivf a Dr mi také doporučila místo klasického 5.ivf minimálku....ale nějak se mi do toho nechce....

adydejka2609
autor
10. říj 2017

@vvercatkoo fakt? Tak to mě trochu uklidnilo...muzu se zeptat kolik ti odebrali vajíček? Já jsem teď užívala clostylbegyt a mám Puregon .. zítra jdu na UZ.. je to můj druhý větší pokus 1 IVF nevyšlo..20 odebranych vajíček ale jen jedno k transferu...mam PCO á vysoký AMH... kolikátý pokus se ti povedlo? A moc moc gratuluji 😉

adydejka2609
autor
10. říj 2017

@galatea_a myslím minimální IVF kdy se celý cyklus platí mimo pojišťovnu.. krátký jsem měla taky, ten nevyšel ☹
Jinak moc gratuluju 😉

adydejka2609
autor
10. říj 2017

@meyryen dočetla jsem se ze úspěšnost je sice nižší...ale zkusím tomu dát šanci.. cenově mě to vychází jako klasické IVF hrazené pojišťovnou...mozna když se ti nepovedly předchozí pokusy, tak při menším počtu vajíček budou kvalitnější a povede se to ..

meyryen
10. říj 2017

@adydejka2609 U me je spíš problém, že se při ovulaci něco špatného stane a blbě se navážou chromozomy....nejde to vysvětlit, nejde tomu zabránit...takže když mám z ivf 8vajicek, z toho 3 blastocysty, které nejsou po PGS vhodné k transferu, tak si říkám jak to asi může dopadnout, když na startu budou ty vajíčka cca max 4.....

adydejka2609
autor
10. říj 2017

@meyryen a nepřemýšleli jste o darovanych embryjkach? Má kvalita vajíček není dobrá. Manžel špatny spermio...a opravdu by nám nevadilo že by dítě nebylo geneticky naše...a třeba by to vyšlo ihned..

vvercatkoo
10. říj 2017

@adydejka2609 tak u mě je to naopak, mam nižší ahm. Vyšlo to až na desátý pokus. 2ivf (kratky a dlouhy protokol) 8 minimalek. Nejlepe jsem reagovala na femaru a dopichavala menopur. Ja měla zase málo vajíček odebranych. U nas taky špatný spermio, zlepšení nastalo po vitaminach semmax

vvercatkoo
10. říj 2017

@adydejka2609 nikdy žádná blastocysta

meyryen
10. říj 2017

@adydejka2609 O darovaných vajíčkách přemýšlím, ale mame jedno dítě, které je geneticky moje vlastní a strasne se bojím, že je budu srovnávat....ale do budoucna to bude určitě cesta....

adydejka2609
autor
10. říj 2017

@vvercatkoo a nechávali jste si vždy třeba embryoglue asistovaný hatching nebo tak?

vvercatkoo
10. říj 2017

@adydejka2609 ne, doktor rikal, že jsou to vyhozene penize

vvercatkoo
10. říj 2017

Vzdy jsme měli icsi a jednou i picsi

adydejka2609
autor
11. říj 2017

@vvercatkoo já si to taky tak trochu myslím...i když si říkám dát do toho všechno...nevim..byla jsem dnes na UZ , mám zatím opět malých a spousty folikulu takže předběžný odběr vajíček tak cca 20...tak jsem tam kde jsem byla poprvé..

vvercatkoo
11. říj 2017

@adydejka2609 tak ja to měla naopak, já jich měla vždy málo

pegi27
6. led 2018

@adydejka2609 Taky jsem otehotnela z minimalky. Zkousela jsi brat inositol? Je dobry na PCO! https://m.myprotein.cz/sports-nutrition/inosito...