Jak rychle klesá hCG?

ivybee
18. říj 2020

Dobry večer všem 👋🙂,
byla jsem na IUI, lovila jsem duchy a pak přišla ms. Chtela jsem se vyhnout krvi a tak zkouším, jak klesá HCG.
Foto - Nahoře 2DC, dole 5DC (dnes).
Nějak tomu nerozumím, čekala jsem, ze test bude bilej.
Je to normální, ze se HCG nějak vymrští nahoru a pak třeba úplně klesne?? 🙆‍♀️😅 Jaký zkušenosti máte vy? 🙂
Díky 🌷

martinie88
18. říj 2020

@ivybee Ne urcite nevzroste a pak neklesne. Podle me jste tehotna, test krasne sili. Nektere zeny maji menstruaci i v tehotenstvi. Kamaradka mela normalni ms a byla tehotna. Drzim palecky at test sili💗

katanovobran
18. říj 2020

@ivybee Ahojky,moje zkušenost je taková ze plod odešel sám z těla ale HCG sem měla vyšší ještě 3 týdny potom ale lékaři říkali ze tohle jeste neviděli

ivybee
autor
18. říj 2020

@martinie88
@katanovobran
Dekuji za reakce 🙂🌷
Moje sestra taky měla ms v tehotenstvi.
Nějak tomu nevěřím, takže uvidím, co krev. Vzhledem k mýmu “štěstí” si myslim, ze je to jen nejakej “zbytkáč” 🤷‍♀️ 🙁

martinie88
18. říj 2020

@ivybee Kdy te ceka krav? Udelej test jeste v utery a pokud zesili tak je to jasny💗 Ten zbytkac se mi fakt nezda, pokud by miminko odeslo s ms tak se urcite takhle rychle nebude zvysovat. Urcite se zavrtalo a ani ta ms ho neohrozila. Ozvy se pak jak to dopadlo a preji hodne stesti🍀💗

ivybee
autor
18. říj 2020

@martinie88 Určitě ozvu, sama jsem zvědavá. Moc dekuji 🌷 Kez by! 🤞

ivybee
autor
18. říj 2020

@martinie88 Na krev jdu zítra a s další uvidím, jak to půjde (nevím, kolik bude lidi a jak to teď mají) 🙂

martinie88
18. říj 2020

@ivybee Zitra drzim palecky💗

mamikry
18. říj 2020

Vypadá to jako hezky pozitivní test. U mého biochemického těhotenství to byl jen slaboučký duch a pak už vůbec nic. U druhého miminka jsem měla normální ms, takže bych ještě neztrácela naději.

ivybee
autor
19. říj 2020

@mamikry Dekuji 🌷

kocila
19. říj 2020

@ivybee tak jak si dopadla? (tipuji,ze by to mohlo byt miminko)

ivybee
autor
19. říj 2020

@kocila Jeste nevím. Na výsledky mam prej volat až odpoledne 🤷‍♀️ A pak se uvidí, kdy mam jít na další. 🙂

kocila
19. říj 2020

@ivybee a zkoušela jsi dnes test?

ivybee
autor
19. říj 2020

@kocila Ne ne, zkoušela jsem včera. Další zkusím možná ve středu.

ivybee
autor
19. říj 2020

Hodnota HCG 53, tak snad bude stoupat 🙏

martinie88
19. říj 2020

@ivybee To je super💗 Zkus zitra test at vidis jak sili🌺🍀

ivybee
autor
20. říj 2020

Update.. Nevydržela jsem to. Teď jen počkat na zítřejší krev. Snad bude všechno v pořádku! 🙏🥺

rickym
20. říj 2020

@ivybee krásně sílí🙂

martinie88
20. říj 2020

@ivybee Nadherne sili💗

macek332
20. říj 2020

@ivybee ahoj, moc moc ti drzim palce a dufam, ze sa stane zazrak u teba aj u mna.. Mame totiz rovnake HCG. Ja som bola na KET a uz od 6teho dna mam pozitivny test.. Ale mam to nejake divne.. Medzi testom z 8meho a 10teho dna nevidno rozdiel, zosilnel az na 12sty den. V pondelok, tj, na 13sty den po KET som bola na krvi a HCG 54 IU. Ten vysledok ma sokoval a popravde uplne psychicky odrovnal. Dnes som uz ani netestovala. Na krv idem zajtra. Tak daj vediet, ako si dopadla. Drzim nam obom palce.

ivybee
autor
20. říj 2020

@macek332 Jsme v tom spolu 🤞😁 Taky jdu zítra na krev. Držím palce! 🍀 Dej vědět.

macek332
20. říj 2020

@ivybee to teda 🤪 a aspon nieco citis?

ivybee
autor
20. říj 2020

@macek332 Cítím toho spoustu. Ale snažím se si toho nevsimat, protože mám za sebou už dost zklamání 🙄 Co tvý pocity?

macek332
20. říj 2020

@ivybee ja prave tiez mam toho za sebou uz dost.. Aj pred mesiacom jedno biochemicke. Pocity.. Noo, este do vcera som citila podbrusok, mala som nahle zmeny nalad, revala som pri kazdej blbosti, dokonca mi bolo zle od zaludku a napinalo ma.. Ale po tom vysledku krvneho testu, ako keby som z toho tehotenstva vytriezvela.. Ja neverim, ze to dopadne dobre, aj ked moja dr mi vcera vecer pisala povzbudzujucu spravu. Takze cakam najhorsie, ale ked to pride, tak budem aj tak nestastna. Ja viem, ze kazde tehotenstvo je ine a snazim sa neporovnavat, ale mam za sebou jedno zamlknute tehu a tam som mala HCG 300 a z jedneho mame syna a pri nom som mala HCG 2400.. Tak preto ten sok.

macek332
21. říj 2020

@ivybee ja mam dnes rano negativny test, takze u mna sa zial zazrak nekona. Drzim palce, aby u teba vsetko dobre dopadlo!

ivybee
autor
21. říj 2020

@macek332 Tak co krev? Já dneska HCG 64 😞

macek332
21. říj 2020

@ivybee je mi to velmi luto 😟 ja 11 IU 😥

ivybee
autor
21. říj 2020

@macek332 To mě mrzí 🙁🌷

kocila
22. říj 2020

@ivybee HCG nestoupá úplně ideálně, co menstruace, už skončila?

ivybee
autor
22. říj 2020

@kocila Ta skoncila uz v sobotu.

macek332
22. říj 2020

@ivybee dakujem, no uz s tym nic neurobim. Lieky som uz vysadila. Ty este pojdes na krv?