IVF v Plzni, Praze

janicka98
28. led 2018

Ahoj holky, moc bych chtěla poprosit o Vaše zkušenosti s IVF v Plzni popřípadě v Praze. Plánujeme s přítelem miminko ale bohužel se nedaří tak to zkusíme touto cestou. Budu ráda za Vaše názory/rady a popřípadě i ceny.

handulkak
29. led 2018

Ahoj koukám, ze nikdo neodpověděl.
Není Praha-Plzeň daleko od sebe?
😁
My tedy chodíme do CAR v Praze.

janicka98
autor
31. led 2018

Ahoj, já bydlím v Plzni ale není problém dorazit i do Prahy někam do Zlína už bych opravdu nejela. 😃 A můžu tě tedy poprosit o nějaké tvé zkušenosti. 😊

janicka98
autor
31. led 2018
moncach
2. únor 2018

zdravím holky, chci se jen zeptat. teď nedávno jsem zjistila že budeme muset podstoupit IVF, tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost s nějakou klinikou v Praze a okolí.
Předem moc dík za odpovědi 🙂

simona2103
3. únor 2018

@moncach Motol. Výborný personal

nita1984
3. únor 2018

Za mě Praha Iscare. Vyzkoušela jsem toho hodně, ale tady se mi zatím líbí nejvíce a mám pocit nejlepší péče

moncach
3. únor 2018

Moc vám díky za info,já jsem z toho teď jaksi mimo,jak je tolik možností tak se těžko vybírá. Zkušenosti ostatních jsou v tomto případě na místě. Tak fakt moc dík 😉😊

moncach
3. únor 2018

@simona2103 a v tom Motole se to centrum přesně nějak jmenuje,nebo je to prostě součást špitálu?

simona2103
3. únor 2018

@moncach je to součást špitálu-normal název CAR

moncach
3. únor 2018

@simona2103 super, děkuji moc mrknu na to

mufinka26
15. únor 2018

Ahoj, za mě Apolinar 🙂 díky nim máme syna a teď jdem do dalšího IVF 🙂

kretecek84
4. bře 2018

@moncach podoli v praze uzasny pristup a statni klinika mame dceru na prvni pokus a ted jezdime znova

moncach
6. bře 2018

@kretecek84 no mi si nakonec vybrali jinou,a začali jsme datací, teď čekáme jestli se zadařilo

handulkak
6. bře 2018

@moncach a které nakonec?

moncach
7. bře 2018

@handulkak vybrali jsme v Teplicích

veeev
4. kvě 2018

Ahoj děvčata...za mne doporučím Praha Podolí. Bohužel se nám stále nedaří (máme za sebou 2. IUI a 2. IVF, ale kombinuje se nám s partnerem více problémů, tak si holt musíme počkat na mimčo delší dobu), ale jinak všichni jsou skvělí, příjemní (od sestřiček, doktorů, embryoložek, na imunu i genetička). Vše vysvětlí, na cokoliv odpoví. Předpokládám, že tak by to mělo být ideálně všude, ale nevím....my chodíme zatím jen tam, jinde jsme nebyli. Jediná nepříjemnost pro mne je, že je to i porodnice a courá se tam mraky těhotných (občas je to vážně na budku, ale občas to člověku i dodá pocit, že já tam taky takhle jednou budu courat) 😉