IVF. Jak dlouho to celé trvalo?

terkajemojejmeno
1. zář 2022

Dobrý den, chci se zeptat byl tu někdo na IVF? A jak dlouho to celé trvalo? A povedlo se to někomu hned na poprvé? Děkuji

wladimira
1. zář 2022

@terkajemojejmeno dobrý den IVF centrum navštěvujeme cca 1 rok zatím bohužel zamlkle těhotenství takže nás ještě čeká dlouhá cesta … IVF je celkově individuální záleží jaký mate problém proč to nejde přirozeně ,někomu se to povede na první pokus někomu až na ten 10 pokus … přeji hodně štěstí 🙏🏻

terkajemojejmeno
autor
1. zář 2022

@wladimira mám transplantované srdce a bohužel nemůžu otěhotnět normálně kvůli nějakým praskum.
Otěhotnět touhle cestou je pro lékaře lepši z důvodu toho že budou vědět kdy se to stane a kvůli změně medikace

terkajemojejmeno
autor
1. zář 2022

@wladimira a jak je to s pojišťovnou?

jolal
1. zář 2022

@terkajemojejmeno no já nevím, mi přijde že IVF je šílená nálož na tělo. Já mám nemocné srdce, byla jsem na operaci, v těhotenství mě jen víc hlídali, ale já nemám transplantaci. IVF taky není 100%, že to hned vyjde. Proč nestačí IUI (bez léků, prostě manžel dá spermie do kelímku a ty spermie aplikují k vajicku)? Nebo folikumetrie- naplánovaný sex?

wladimira
1. zář 2022

@terkajemojejmeno Jak píše
@jolal …..nejdříve si domluvte konzultaci řeknete vás problém a podle toho se dozvíte co a jak třeba ani IVF nebude potřeba a bude stačit IUI (inseminace) ta je v některých centrech zcela zdarma jinak cena IVF je dost náročná nás to zatím stalo přes 51 tisíc

marselina
1. zář 2022

Duben 2021stimulace a odber vajicek( bylo jedno nedozrale), květen odber vajicek, dvě transfer, 1.6.pozitivní testik. V únoru se nám narodil chlapecek
Jo a bylo mi už 41 když jsme podstupovali IVF

terkajemojejmeno
autor
1. zář 2022

@marselina a na kolik vás to vyšlo?

marselina
1. zář 2022

@terkajemojejmeno celkem kolem 50ti tisíc.
Pojistovna vzhledem k mému veku nám neprispela nic

beruska1889
1. zář 2022

@terkajemojejmeno ahojky, nám vyšlo první IVF z ETu máme dvouletého syna a z prvního KETu mám teď pár dní do termínu porodu... Pokud chceš víc info ohledně Ivf, pojď k nám do skupiny https://www.modrykonik.cz/group/2336/ holky jsou tam super, podpoří, poradí, zkušeností hromada, takže cokoli Tě bude zajímat, tam se téměř vždy dozvíš 🙂 jinak držím pěsti ať se brzy dočkáš miminka a jste oba zdraví a v pořádku 🍀

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
terkajemojejmeno
autor
1. zář 2022

@zet83 a podle čeho soudí má pojišťovně kdo to má zdarma a kdo ne? Já slyšela že 3 pokusy jsou zdarma

marselina
1. zář 2022

@terkajemojejmeno je tam určitá věková hranice. Byla do 39let, teď je do 40.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanynka1704
3. zář 2022

My jsme šli do centra,když mi bylo 37. 2xIUI neúspěšně, samotný ET jsem podstoupila asi za 4 měsíce,nejdelší bylo čekání na výsledky z genetiky. Tam se to protáhlo. IVF vyšlo,ale skončilo ZT. Podařil se až KET,malej se mi narodil skoro ve 41 letech. Držím moc moc palečky.

mionella
21. říj 2022

@marselina dobrý den mohu se zeptat jestli jste otěhotněla a kolik je Vám let jsem také starší...

marselina
21. říj 2022

@mionella ivf jsem podstupovala po 40tce a povedl se hned první ET. V únoru se nám narodil chlapecek

mionella
21. říj 2022

@marselina tak to gratuluji a prosím ve kterém městě caru jste byla a jakou jste měla diagnózu??

marselina
21. říj 2022

@mionella ivf clinic Olomouc. Ono se nedá říct asi nějaká diagnóza, dvě deti mam přirozenou cestou (17 a 14let), treti se nám nedařilo manzel je přes týden mimo. Doma býval na víkendy. Hormonální profil dopadl dobre, tak kde byla chyba presne nevím.