IVF ISCARE v Praze. Zkušenosti, názory, doporučte lékaře

lussinka88
21. dub 2016

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s Iscare v Praze? Koho byste mi doporucili? Jak to tam chodi? Byly jste spokojeni? Mam s toho strosku strach nevim podle ceho vybrat vhodny IVF centrum.

kuc
21. dub 2016

Já mám z ISCARE skoro šestnáctiletého syna, bylo to na první pokus, Tehdejší zkušenosti super, super, super, ale je už to dlouho dnes může být vše jinak , snad se ti ozve někdo z čerstvějšími dojmy. Každopádně přeji šťastnou ruku při výběru CARU a následně hodně úspěchů při samotném snažení a pevné nervy, na ty je to zátěž především.

lussinka88
autor
21. dub 2016

@kuc diky moc. Jeste mame pred sebou 5cyklu ministimulace snad se zadari. Ale chci mit nejakou jistotu ze pokud se nezadari z tohodle tak pujdem do IVF. Vim ze je to beh na dlouhou trat a o nervy uz jsem asi prisla 😃. Kazdopadne dekuju moc za recenzi 🙂

lucisek1984
21. dub 2016

My půjdeme do Iscaru na doporučení mého gynekologa. Na konzultace dochazime k MUDr. Hulvertovi,ale do jeho soukrome ordinace, do Iscaru az rovnou na Ivf. Zkus napsat kecka28 ta tam chodi, tak mávic zzkušenosti, já ji psala taky

lussinka88
autor
21. dub 2016

@lucisek1984 díky moc 🙂 mě to taky doporučil gynekolog, ale tak člověk nikdy neví. A jakej je ten Hulvert? To je primář ne? Ještě jednou díky moc 🙂

lucisek1984
21. dub 2016

@lussinka88 Hulvert je velký sympaťák, jedna s tebou narovinu, nedává ti šance někdekde nejsou , zatím spokojenost

santte
27. dub 2016

Ahoj, já chodím do ISCARU a mám zmatené dojmy, včera 3pokus IUI a mám již program na stimulaci pred IVF, co mi příjde nejhorší, že pokaždé jsi u jiného lékaře (ultrazvuky, konzultace nebo i samotná inseminace). Mudr. Hulver je super, ale potkala jsem se s ním 1x a to na konzultací a pak nic. Chtěla bych se potkat v Praze s nějakou holkou, která má již zkušenosti s prvním IVF, protože kdybych si nečetla info na netu a sama ne neptala, tak nic Ti pořádně neřeknou, no nevím... možná budeš mít lepší štěstí... Ivet

lussinka88
autor
27. dub 2016

@santte taky zvazuju IUI, ale bribuznej co je gynekolog me od toho zrazoval, ze s tim ma negativni zkusenosti pac prej na to v tech centrech kaslou jen aby si lidi zaplatili IVF pac z toho maj vetsi penize. Z IUI prej nemaji skoro nic. Tak jsem si rekla, ze si necham jeste clostik a v srpnu bychom zkusili IVF. Takze uz premyslim kam se prihlasit. Delali ti nejaky vysetreni, poslali te nekam? A kdy planujete IVF? A jinak jsou tam dobri? Ja prave na ISCARE slysela docela chvalu. Ve ctvrtek jdu jeste na folikulometrii tak se zeptam jeste svyho gynekologa...

lussinka88
autor
27. dub 2016

@santte preju hodne stesticka... Snad se ted zadari a IVF nebude potreba. Jinak jsem se jeste chtela zeptat jak to tam probiha?

micinkapraha
27. dub 2016

Ahoj, my se v Iscare chystáme už na 3. IVF. chodím k Dr. Lachetovi, na začátku mi byl absolutně nesympatický, ale teď se už vždy snažím objednat k němu. Jinak prostředí i sestřičky mi naprosto vyhovuje, manžel vždy vtipkuje, že až se zadaří, překecáme je, abychom tam mohli i rodit 😀.. Jinak si myslím, že to že když si sama nezjistíš, nic se nedozvíš, je všude stejné, je to hold v dnešní době takové, že k doktorům člověk chodí rovnou se seznamem...:-/ Lacheta je boží, vždy když prohlásím: "..jo a ještě jsem četla... co myslíte?" a on mi trpělivě vysvětlí, zda je to úplná kravina, nebo zda to je či není pro nás vhodné 😉

santte
27. dub 2016

@lussinka88 Takže na prvni sezeni jsme se objednali s manzelem k mudr. hulvertovi, ten se podival na mé kopie operacni zpravy a nalezu z 12/2014. Odstranili mi cystu laparoskopicky, zjistili endometriozu a jeste delali hysteroskopii. Pruchodnost vejcovodu ok , muj gynekolok mi udelal pred rokem hormonalni profil taky ok, lecba clostikem 6x a nic, pak me doporucil do iscaru. Tam mi zadne vysetreni nedelali, kdyby chteli nejako info, maji si vyzadat od gyn.. Až ted jsem byla u super mudr. musilove (hezky veci popsala - mozna se budu objednavat pouze k ni, ale clovek nikdy nevi) když mi řekla, že po roce jsou to staré vysledky tak udelame horm. profl a take mi zjištovali krevní skupinu (nevim proc se zjistuje). Priste se zeptam, kdy se dela imunologie a genetika (porad na neco nove na netu narazim 🙂) Mudr. Hulvert pouze doporucil, ze by zacal IUI a pak kdyz za 2 pokusy nic nebude, tak IVF. Pani doktorka Musilova mi nabidla, ze ok IVF, ale skoda cekat, když mame cas pokud nebude schvalena zadost pres pojištovnu a horm. profil se dela 2-3DC, proc jednu ovulku nevyuzit prave na IUI - muj 3pokus. Manzel ma dobry spermiogram, tak se mozna podari - sance 10%. Ted kdyz jsem mela utrazvuky pred IUI, sestra mi dala vse co se bude tykat IVF - Puregon Pen (takové pero kde se da ihla a naplň). Vcera jsem se ptala, kdy mam rešit predoperacni vysetreni (krev,moc a ekg) a mudr. Turkova (provedla inseminaci) mi rekla, ze až kdyz budu mit po tehu testu, dríve ne + jsem dostala papiry at si vse pročtu. To je asi tak vsechno v zkratce. Když budes mit dotazy, tak se ptej 🙂