IVF Clinic Olomouc nebo FN Olomouc - kterou mi doporučíte?

deenniissa
4. dub 2019

Dobrý den, měla bych otázku na zkušenosti v této kliniky . Doporučily byste návštěvu nebo raději FN Olomouc ? Děkuji za odpovědi 🙂

nilako
4. dub 2019

@deenniissa za nás nejlepší klinika, díky které čekáme na začátku června prcka❤️.. doktoři bezkonkurenční, přístup, sestry, prostředí... je to velmi citlivá záležitost, která pár trápí a i přes to ,jsme se na každou návštěvu kliniky těšili❤️ IVF Clinic olomouc doporučujeme na 200%

Naopak zkušenost ve FN - poslali nás tam z gynekologie úplně na začátku , když jsme zjistili, že je problém. Po této první návštěvě už jsme nikdy neuvažovali, že tam ještě půjdeme 🙂

vvercatkoo
9. dub 2019

Taky doporučuji Ivf clinic, sice to u nás trvalo tři roky, ale podařilo se a teď mi tu spinká 14-ti měsíční holčička. Všichni doktoři i sestřičky jsou perfektní a já osobně jsem se tam registrovala i na gynekologii.

lenatko91
14. dub 2019

IVF Clinic, pomohli nám k prckovi když už to vypadalo na darované vajíčka 😊

nikinu
15. dub 2019

Ahoj za mě také IVF Clinic jsou dobří můžu souhlasit se vším co už tu holky psali 😊

vendy1ivf
21. kvě 2019

Fertimeda olomouc, přístup, rychlost, možnost podstoupit bezplatnou studií, díky které čekám jednovajecna dvojčata..