IVF Arleta. Jaká je cena a na kolikátý pokus se podařilo?

maca917
25. říj 2021

Ahoj podstoupila některá IVF v Arletě (Kostelec nad Orlicí) ? Zajímala by mě cena a také na kolikátý pokus se povedlo.

roxulka
25. říj 2021

@maca917 ahojky,já dvakrát Arleta.Bohuzel první pokus se embrya nedožili ani pátého dne a druhý pokus jedno a to bylo ve fázi 5 denní opožděně Moruly.
První pokus na pojišťovnu,doplatky byli myslím kolem 35 tis...druhý pokus samoplatce 85 tisíc.
Odešla jsem pryč...stejně postupy,stejné keci...

maca917
autor
26. říj 2021

@roxulka aha děkuji moc. To je mazec...

zazaja
1. led 2022

Ahoj, Arleta je dražší. Nám udělali rozpočet nějakých 55tis (dražší varianta), což odpovídá tomu prvnímu pokusu, u kterého zákrok hradí pojišťovna a na nás bylo vše ostatní jako léky, zamražení apod. Měli jsme dost kvalitních 5dennich embryí, myslím jen 7 jsme nechali na případné pokusy. Stále se nám nepodařilo, problémy jsou u mě s načasováním. Jinak KET stojí okolo 13tis + lze přikoupit "lepidýlko" pro snažší hnízdění. Tento rok se určitě zadaří 🤍 a tobě přeji hodně štěstí 🍀

maca917
autor
2. led 2022

@zazaja moc děkuji 🙂
No právě že to stojí docela dost a nemusí to vůbec vyjít. Taky už jsme dostali dva ceníky. V Sanusu v HK nám teda řekli kolem 30 tis. A tady 40 a 50.
Také přeji, aby se zadařilo ☺️

roxulka
23. led 2022

@maca917 ,ahojky,já v Arlete dva pokusy se svými vajíčky,již jako samoplatce.Oba pokusy stejný princip,žádná snaha neco změnit,udělat jinak...odešla jsem do Prahy.