IVF a schválení VZP - Reprogenesis Brno

lucik253
4. zář 2018

Ahojky,je tu někdo kdo chodí-chodil do Reprogenesis v Brně?Chtěla bych se zeptat,jak dlouho jste čekaly na schválení IVF u VZP.Děkuji

apple_tree
4. zář 2018

@lucik253 Sice nechodim do reprogenesis, ale jsem taky u vzp, zrovna podstupuju druhe ivf a vzdy to bylo schvalene behem dvou tydnu. Respektive ani jsem to vlastne neresila, jak je to se schvalovanim, vzdycky jsem byla v car na konzultaci, kde jsme se teda domluvili, ze do toho pujdem, rovnou vyfasla leky a v dalsim cyklu (vzdycky mi to vyslo, ze to bylo tak dva tydny od konzultace) zacala stimulovat a pojistovnu za me resil car.

lucik253
autor
4. zář 2018

@apple_tree mudr to taky resi za nas.Dnes je to 14dni a zkousela sem volat ale jeste to neni.Prave v pa nebo so mam dostat menstr. a uz sem doufala ze zacnu injekce.A takhle se boji ze zas mesic budu cekat 😒

apple_tree
4. zář 2018

@lucik253 No ja jsem ty injekce dostala uz rovnou na konzultaci s tim, ze s pojistovnou se to poresi a dal jsem se tim nezabyvala vubec.

lucik253
autor
4. zář 2018

@apple_tree hm to se mas...mne rekla jak to schvali,ze si muzu prijit ☹️

gabcat
4. zář 2018

@lucik253 Pokud si dobře pamatuju, měli by na to mít lhůtu měsíc. Vzhledem k prázdninám a tím pádem dovoleným předpokládám, že to nestihli dřív. Nám to taky schválili dřív než za měsíc.

janca209
4. zář 2018

@lucik253 Ahojky, já chodím do RG. 🙂 Na schválení pojišťovnou jsem čekala déle, ale to protože mi ještě běžela žádost k prvnímu IVF. Ale doktor ke kterému chodím řekl, že nevidí důvod proč by to neschválili a že už mi dá léky, nešlo by to s paní doktorkou udělat stejně? Mají na to myslím měsíc, takže ještě těch 14 dní si možná počkáš. U prvního IVF jsem čekala 14 dní.

lucik253
autor
5. zář 2018

@janca209 A ke komu chodis?Ja k mudr Sochorove.Zkusim mail napsat ale vsude je to jen na recepci.

janca209
5. zář 2018

@lucik253 Chodím k Mudr. Koukalovi. Zkus, třeba to půjde, chápu, že čekat další měsíc je naprd.

lucik253
autor
5. zář 2018

@janca209 Mudr dnes na klinice neni,takze nic.Zkusim zavolat v patek a doufat ze uz to bude schvalene.Nevim jestli bych mohla jeste ten den tam zajit pro ty injekce?Zrovna ta menstruace vychazi ted pa-so ach jo

janca209
5. zář 2018

@lucik253 Já myslím, že mohla. Píchají se od 2 DC, takže by neměl být problém. 🙂

lucik253
autor
5. zář 2018

@janca209 tak ted uz jen aby mi rekli ze to je a muzi prijit.To cekani nez se zacne je hrozny 😟

janca209
5. zář 2018

@lucik253 Jo to mi povídej. 😔 Já zrovna čekám na ms, protože mám jít v září na 1 KET a už 6 dní špiním, ale ms se nechce rozjet, takže to asi zase padá. ☹

lucik253
autor
5. zář 2018

@janca209 je to vsechno hrozny...porad se na to mysli