Ivf a doplatek za léky. Kolik bývá?

renisch
20. zář 2023

Ahoj holky 🙋‍♀️
Příští měsíc nás čeká první IVF, čeká se nyní na schválení pojišťovnou.
Zajímá mě kolik byl Váš doplatek za léky ? Hlavně mě zajímá pojišťovna ministerstva vnitra. Říkali mi od 1000- 9000 Kč. Ale zajímá mě reálná částka kolik jste doplácely vy holky. Moc díky. 🤩🥰

barushka34
20. zář 2023

@renisch ja ji mam. A doktor mi rikal doplatky za leky kolem 6000,- ☺️, v Pronatalu v Koline ;)

werik153
20. zář 2023

To záleží na spoustě okolností co jemu toho zapotřebí, třeba u preimplantační genetiky to vycházelo se vším za 30tis jeden pokus +-...VZP, v Gennetu.

helena1033
25. říj 2023

Asi to záleží i na klinice a jaké léky zvolí....... Já za léky doplácela dohromady možná 2000,- max ale celý proces ... Odběr až po KET stal 40.000,-

barushka34
25. říj 2023

@renisch tak ja zatim leky na stimulaci a pres 7 500,- 🤦🏻‍♀️😉

renisch
autor
25. říj 2023

@barushka34 já od pondělí aplikuje Rekovelle 12j a zatím jsem platila 2980 Kč, tak uvidíme co bude dál 🙈😂

barushka34
25. říj 2023

@renisch mam 2x Gonal 900, 1x Gonal 450 a pak 7 nejakych injekci, co se maji pichat mezi 19:00 - 21:00, ale ty jeste nepouzivam, ted v patek mam 1 utz - 7 den stimulace ;), tak uvidime. Tak to je krasna cena. ;)

teate
25. říj 2023

@renisch Já u MV 3400,- … 🤷🏻‍♀️ To je individuální, záleží na všem možném. 🙂 Já měla nízkou stimulaci, mám hromady vajíček a báli se hyperstimuláku.

barushka34
25. říj 2023

@teate taky mam MV 211 a zasobu vajicek bych mela mit dobrou, tak nevim, ze toho mam tolik, treba to ani nevyuziji. ;)

renisch
autor
26. říj 2023

@barushka34 tak to jsem zvědavá, dejte vědět kolik se urodilo folikulů. Já jdu na ultrazvuk v pondělí, tak jsem zvědavá. A dle rad tady piju ještě kontryhelovy čaj- ale nevím do kdy ho mám pít 🙈😇 a zobu kyselinu listovou, a jednou denně protein. Doktorka říkala, že je důležité mít zvýšený příjem bílkovin. A zakázala mi zvedat těžší než 15 kg, aby mi folikuly nepopraskaly. Jen to úplně neumím vysvětlit dceři, že jí nemůžu chovat, a zvedat atd. 🙈

barushka34
27. říj 2023

@renisch ja listovku beru uz pres pul roku a kontryhelovy caj piji vzdy od zacatku cyklu - priblizne do ovulace. ;)

renisch
autor
27. říj 2023

@barushka34 i teď přes stimulaci až cca do ovulace ? Dříve před IUI jsem ho taky pila kvůli sliznici.

barushka34
27. říj 2023

@renisch hele pila jsem to, ale udelam si jeste ted o vikendu a pak uz ne, doktorka rikala, ze to muzes lit do ovulace, pak uz ne. Tak to ted dopiji - mam sypany caj, jinak utz v poradku - zatim reaguji dobre, takze leky nenavysily, v pondeli dalsi utz, ode dneska pridavam injekci i vecer, v pondeli dalsi utz, pak ve stredu a kdyz to bude dobre, tak pristi patek mi udelaji odber vajicek. 😉

barushka34
27. říj 2023

@renisch pry at mam hlavne hodne bilkovin a doporucila mi hodne jist vyvar, na zvyseni bilkovin, mam Protifar. ;)

renisch
autor
27. říj 2023

@barushka34 tak super. To jsem ráda, že na to takhle reaguješ, to je super. 🙏 Já jdu v pondělí na ultrazvuk tak uvidíme jak na tom budu já. S čím čajem to udělám úplně stejně 💪💪 snad nám to oboum dopadne dobře 🙏🥰

renisch
autor
27. říj 2023

@barushka34 přesně mě taky říkala doktorka hodně bílkovin, tak mi manžel nasadil protein 😂😇

barushka34
27. říj 2023

@renisch urcite, musime verit 🥰🧡, napisu v pondeli a doufam, ze pristi patek uz pujdu na OPU.

barushka34
27. říj 2023

@renisch drzim 🍀✊🏻 na pondeli 😘

renisch
autor
28. říj 2023

@barushka34 držím palce ❤️🙏💪

renisch
autor
28. říj 2023

@barushka34 moc děkuju ❤️ dám vědět 😇

renisch
autor
30. říj 2023

@barushka34 ahoj, tak já dneska na kontrole nic moc. Jeden dominantní folikul 14 mm, jinak same malé. Takže pokračování do čtvrtka se stejnou dávkou, a uvidíme jestli ještě poporoste. 🙈 jestli vůbec bude mít cenu odebírat. 😥

barushka34
30. říj 2023

@renisch ahojky, ja dnes na utz a ve stredu posledni utz a na 99% v patek OPU, rikala mi, ze tam mam krasne folikuly na jedne strane, i na mne otocila utz, ale ja se v tom stejne nevyznam. 🤦🏻‍♀️😅 Akorat rikala, ze to jestli je tam vajicko se zjisti az pri odberu. Ale me nerika velikosti, tak doufam, ze kdyby to bylo male, nedelali by to 🥺, protoze leky - naposled Gonal zitra, akorat mi to vyjde a jeste mam 3 vecerni.

barushka34
30. říj 2023

@renisch to vis, ze to tam skoci, do ctvrtka krasne narostou 😂

renisch
autor
30. říj 2023

@barushka34 tak moc držím palce. 🙏 tohle je taková pitomá nejistota jestli tam bude vajíčko nebo ne. 😇 Ale věřím že určitě ano.

renisch
autor
30. říj 2023

@barushka34 já doufám. 🙏🙏 Podle i ty IUI mi dělali hrozně brzo, tak doufám, že ještě něco poporoste. 🙏 Já blbec se zapomela zeptat v jaké velikosti má smysl odebírat. Pořád doufám a uklidňuji se, že ještě do čtvrtka může něco nárůst.

barushka34
31. říj 2023

@renisch naroste 😘🤍✊🏻🍀

pampelina18
31. říj 2023

@renisch 4000,-

renisch
autor
3. lis 2023

@barushka34 tak nenasortly 🙈 pořád jen jeden dominantní, a zbytek prckove i když je jich dost. Takže mi doktorka rekla, že by to bylo zbytečně použity pokus na pojišťovnu, protoze s jedním folikulem je to strašne malá pravděpodobnost. 😢 Že nenarostly asi z důvodu nízké dávky rekovellu. Takže příští cyklus zvova s vyššími dávkami. No ale zítra se zkusí alespoň IUI když tam je alespoň ten jeden folikul.

barushka34
3. lis 2023

@renisch urcite, to se i IUI muze povest 🍀✊🏻🤍, ja jedu akorat z OPU domu, mam tam krasnych 7 🥚🥚🥚 vajicek skvele kvality, tak uvidime, kolik bude mimisku do pondeli 🥰, ja doufam, ze vsech 7 😘

renisch
autor
3. lis 2023

@barushka34 to je krásný ❤️ to moc gratuluju. A držím palce. 💪

vbg88
10. lis 2023

Ahojky nezbyl někomu prosím puregon?