IUI a těhotenský test. Je šance?

baajaka
3. únor 2021

Zdravím holky. Jsem po IUI 14 dní, dnes test negativní. Přesto, se cítím jinak. Vnitřní pocit říká, že se zdařilo. Mám chutě, jsem unavená, pořád mám žízeň, často brečím, atd. Myslíte, že je ještě šance? Máte někdo stejné nebo podobné zkušenosti?

juliiiie
3. únor 2021

@baajaka ahojky, já jsem na tom úplně stejně 🙏 taky jsem 14 dni po IUI a mám pocity taky takové jak říkáš, sice ty chutě mám vždy před MS ale teď se mi k tomu nějak zhoršila pleť, což se mi nikdy nestává a pořad chodím curat.
Ale když je negativní test... tak si myslím, ze kdyby to klaplo tak by se už něco ukázalo 😔

ema90
3. únor 2021

@baajaka Psychika dela hodne a verte, ze plno priznaku si zena umi vyvolat nebo vsugerovat, kdyz neco opravdu chce...

baajaka
autor
3. únor 2021

@juliiiie ahoooj, a ty máš test pozitivní? No taky občas mívá různé stavy před MŠ, ale teď je to úplně jiný? Hlavně před IUI jsem měla krásnou sliznici a tři velké folikuly. Doma už jednoho prcka máme.

baajaka
autor
3. únor 2021

@ema90 jj, to věřím. A znám. Ale teď se cítím opravdu jinak. Každopádně počkám, 2-3 dny, zkusím test a když bude negativní vysadim utrogestan a budu čekat na MS. Pak zkusíme ještě znovu.

juliiiie
4. únor 2021

@baajaka jojo, taky test negativní, tak jsem Utrogestan vysadila 🤷🏼‍♀️

baajaka
autor
4. únor 2021

@juliiiie já ještě počkám do neděle asi a potom bych ho taky vysadila. Možná jsem naivní, ale dávám tomu ještě šanci.

kkacca
4. únor 2021

Ahoj, mam za sebou par iui a po 14dnech je šance minimální, priznaky mas po hormonech...

baajaka
autor
4. únor 2021

@kkacca tak myslíš, že nemám testovat už? Já jsem měla iui i před prvním těhotenstvím a to jsem neznala, aby mi bylo takhle. :(

kkacca
4. únor 2021

@baajaka to klidně otestuj, za to nic nedas, ale moc bych se k tomu neupinala..

baajaka
autor
4. únor 2021

@kkacca jasný, děkuji.

juliiiie
4. únor 2021

@juliiiie jako jasný, můžeš zkusit počkat, ale Utrogestanem si jinak blokujes příchod MS a můžeš mít pak více rozhazeny cyklus... jelikož bude delší a mohou se tvořit cysty 😏 takže pokud je test negativní, zbytecne bych necekala

baajaka
autor
5. únor 2021

@juliiiie děkuji. Dnes test jasně negativní. Tak jsem už utrogestan nebrala. Počkám do středy, pak mám volat do gennetu. Ještě jsou v plánu 3 iui a pak by se řešilo prej ivf. Měla jsem zjištěny před rokem protilátky proti spermií, tak beru prednison. A ještě zjistili štítnou žlázu. V březnu to budou už tři roky, co se snažíme o druhé. Začíná to být dlouhý. :(

juliiiie
6. únor 2021

@baajaka nooo tyyy Jo 🙏 u nás to budou 3 roky snažení v létě, takže to strasne letí, teď je to vlastně 2,5 roku, taky máme jít ještě možná 2x na IUI a začneme se bavit o IVF, sice doktor mi říkal, ze nevidí důvod proč by se IUI nemělo povézt 🤷🏼‍♀️ Jenže mě to ubiji hrozne 😔 mě taky zjistili stitnou žlázu, tak teď užívám léky a ještě i zvýšený hormon prolaktin😏 tak snad se nám to oběma rychle upraví a povede se 🙂🙏

baajaka
autor
6. únor 2021

@juliiiie tak to jsme na tom hodně podobně. Já si teď říkám, kde je chyba. Brala jsem femaru, vytvořily se 3 folikuly, píchla jsem si ovitrelle a pak bylo provedeno iui. Nasazen utrogestan. Cítím se fakt divně. Jsem otekla, dost nafoukla, unavená, návaly, chutě, atd. Břicho už přes týden poboliva. Až přijde MS, tak asi tento cyklus necháme. Máme nástup s dcerou do nemocnice a asi by to časově nevychazelo.