ICSI vpich jedné spermie. Liší se cena?

janeckovadenimarie
23. únor 2020

Dobrý den cena ICSI vpich jedné spermie do 6 oocytu nebo jednoho oocytů je stejná a není jiná možnost když mám jen dva folikuly stoho jedno zralé vajíčko proto se ptám děkuji za odpověď

haskre
23. únor 2020

@janeckovadenimarie bohužel asi ne zalezi samozřejmě na centru....maji určitý ceník cca do 6 oocytu a pak nad 6...po 1ks to asi nejde...jediné se zeptat přímo v centru

johan7
23. únor 2020

@janeckovadenimarie Cena dle ceníku je 8550 Kč do 6 oocytů (to je oplodnění 1,2,3,4,5,6 vajíček) a je jedno, jestli oplodní jen to 1 nebo všech 6, vždy je cena stejná. Oplodnit jednou spermií lze pouze 1 oocyt a pokud máte 1 zralé vajíčko k oplodnění touto metodou, budete platit 8550 Kč.

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@haskre aha dobře zeptám se zítra jdu už na punkcí jasné že každé centrum to dané různě

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@johan7 to chápu co nadělám mám 4000 a mám jen dva folikuly právě a jedno z nich je dobré proto se takto ptám proberu když v Caru

johan7
23. únor 2020

@janeckovadenimarie Zkuste s nimi probrat možnosti, určitě budou mít pro Vás nějaké řešení, i když celkově částku 4000 budete muset asi navýšit. Nás cyklus vyšel celkově na 26 000.

handulkak
23. únor 2020

@janeckovadenimarie a jak víte, ze druhé je nezralé?

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@handulkak
@handulkak na levém folikulů mám 13mm a druhé na pravé straně mám 18mm a prý to právě vypadá lepší jak to levy folikul

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@johan7 já vím že ICSI je nehrazený výkon ale přece cena je stejná u vpichu jedné spermie za 6 oocytů nebo jeden oocyt

handulkak
23. únor 2020

@janeckovadenimarie ale to neznamená, ze bude jen jedno. Můžou být obě, nebo žádné. Měla jsem 12 folikulu a nebylo z toho ani jedno

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

To je těžké pak buď a nebo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru