Hodnoty 10. den po KET. Nemáte některá porovnání v tento den?

veronikavik
6. lis 2023

Ahoj holky, mam 10.den po ket 6.denni embryo a hodnotu HCG mám 102… nechala jsem se tady inspirovat a nechala si zjistit i hladinu progesteronu a tu mam 20,5… mam strach, ze jsou hodnoty nizke.. nemate nektera porovnani v tento den?
V prvnim tehotenstvi jsem mela 14.den hodnotu pres 2tis. A donosila dite, pak jsem byla jeste 2x tehotna, hodnoty byly takove normalni (asi jako ted bych rekla) a potratila jsem v obou pripadech:( dohledala jsem, ze cim vyssi hodnota, tim lepe… samozrejme vim, ze hcg ma byt za dva dny vyssi.. ale i tak bude dost nizke mi prijde..

peclen
7. lis 2023

@veronikavik Úplně standardní hodnota na tento den.

europa00
7. lis 2023

@veronikavik ahojky mě se ten progesteron úplně nezdá Js měla kolem 80-90 po ovulaci mas nejel přes 40… což od je hladina pro udržení embrya… 11 Nebo 12 den po Oplození DPO jsem měla hcg 98 ty jdi teď 16 den DPO to hcg ještě muže byt ok ale zkus si zjistit ten progesteron ten mi přijde nízký neuvadis hodnoty přesně a počítám ze beres progesteron vaginalne ? Vkládali do tvého cyklu ? Neno ho mas uměle vytvořeny ?

veronikavik
autor
7. lis 2023

@europa00 ahoj, beru utrogestan 2-2-2, hodnotu jsem udala 20,5, takto mi vysel ten 10 den po ket, cyklus jsem mela rizeny, pichala jsem si pet dni injekce-ty co se davaji pred opu a pak estrofen a utrogestan..

veronikavik
autor
7. lis 2023

@europa00 ahoj, beru utrogestan 2-2-2, a estrofem 1-0-1, cyklus mam rizeny-brala jsem injekce na zacatku (uz nevim co to bylo, ale stejne jako si pichas pred opu) a pak utrogestan mi nasadili.. ted ten 10.den jsem mela hodnotu progrsteronu 20,5 (takto ke o uvedeno), tak nevim, co myslis tim, ze to neni presne? Myslis, ze je to fakt nizke?

veronikavik
autor
7. lis 2023

@peclen tak nize pise europa000 ze hladina progesteronu je nizka:(

europa00
8. lis 2023

@veronikavik ahoj ano velmi Mirek hodnotu progesteronu mas jako by vůbec neproběhla ovulace což vlastně u tebe v rizenem cyklu neproběhla… mají doktoři nějaký důvod proč ti vkládají do řízeného cyklu?? Ty nemáš svůj ? Zs me řízeny vyklus velmi
Snižuje šanci na udržení embrya opravdu snižuje st di říkají co chtějí. Cele embryo drží při životě pouze uměle což je proste špatně , pokud žena už nemá ovulaci tsk to chápu … jony důvod pro řízeny cyklus je pro ne nepřijatelný. Tvé hodnoty jsou nízké možná proto ty embrya potratis … nápis mi klidně více, proč ti dávají řízeny cyklus. Hodnoty progesteronu po ovulaci se zvedne bad 40 pokud nedojde k oplodneni hladina klesá a pokud dojde k oplodneni hladiny se zvyšuje jsk říkám meks jdem kolem 90… zase ať te bemystifikujemw nevím jak moc potřebuje embryo kolik progesteronu v rizwnem cyklu kdy ts ovulace vlastně neproběhla. Kolikatku utrogestanu beres. Zavolej do centra a na Tomem nízký progesteron se zeptej. Kolik ti he a mas geneticky testované embrya ?

europa00
8. lis 2023

@veronikavik myslela jsrm ze neuvadis jednotku počítám ze je to nmol/l Psk he to nízké ale bavím se u přirozeného početí nebo v ket ve vlastním cyklu… jestli hodnoty 20 stavi embryu v umělém cyklu nevím. Zjisti si to ono utrogestqn beres v plné dávce,

europa00
8. lis 2023

@veronikavik a ať té nestresuji vše muže byt ještě ok protože opaku neznám jednotky té hodnoty které uvadis, plus řízeny cyklus jde v tomto úplně mimo mě a co se hodnot tyče mu nerozumím takže třeba těch 20 pro výživu embrya opravdu stačí. Ten začátek je vždy buď a nebo i pomalejší embryo se muže rozjet… testovala ses v tu nejvholostivejdi dobu kdy té to vlatne jen přivede do stresu ale chápu nám po xxx potratech dělala jsem to samé… já měla duchy už 3 den po transferu jsrm věděla ze jsem těhotná přesto nikdy nevíš jsk to dopadne. Twd nezbývá než věřit a držet mimcu palce kdy mas kontrolu v caru ?

veronikavik
autor
8. lis 2023

@europa00 ahoj, diky za informace, ja uz mam vek, je mi cerstve 40, je to moje 3. Ivf, 9. Ket.. , z prvniho ivf s hned prvni ket byl uspesny a mam dceru, ale taky jsem krvacela v 6.tydnu.. pak jsem ze zbyvajicich embryi se chytlo jedno, potratila jsem, druhe ivf mi zbylo jedno embryo - pgs testovane, chytlo se a ja potratila… ted treti ivf, testovane embryo a chytlo se, dnes jsem 12.den po ket.. dnes jsem byla v car, mluvila s primarem-chodim v brne do heliosu k Texlovi a on rekl, ze hodnotu progesteronu resit nemam, ze kdyz je moc vysoka, tak zase se trha pak sliznice a dochazi taky ke krvaceni.. at jsem v klidu, hodnota hcg na 10. Den tech 102, rekl ze je vysoka.. tak uvidim kolik bude dnes.. jsem v heliosu poprve, predtim jsem byla v reprogenesis a druhe ivf zlin-tam mi pichali v ketu leky na redeni krve, coz mi ted Texl rekl, ze za nej hloupost-ze to naopak zpjsobuje potraty.. zaroven jsem vzdy brala utrogestan 8ks denne, ted beru jen 4… ale Texlovi verim.. rizeny ket mam protoze mi neroste sliznice bohuzel.. rodila jsem cisarem a bohuzel i pres cisare ve me nechali kus placenty, musela jsem na revizi a na to mi uz nekolik gynekologu reklo, ze to byla obrovska chyba, ze dva vyskraby za tak kratkou dobu dali deloze hodne zabrat a ze je to mizna pricina, proc me ted uz neroste tak sliznice:(

europa00
8. lis 2023

@veronikavik děkuji zs info ano ve tvém vku určitě testované embryo to je v pořádku … ano jsme na tom podobně několik kyretazi taky mi nerostka sliznice vždy tqk 6-7 mm Ake to je dostačující pro vložení raději vkládat do 6 mm do vlastního cyklu než do 9 mm řízeného … ale pokud mas sliznici třeba jen 4 mm tsk zo chápu… hele tqk buď v klidu pokud doktor tvrdí ze těch 20 je pro udržení dostačující v rizenem cyklu rak bych mu věřila. Jsi proste tehu tak do to zkus užívat vím ze he to těžké po tvých zkušenostech. Dej vědět jak si dopadla věřím he to bude ok. Hlavně se fakt do 12 týdne musí brát všechny hormony než funkci převezme placenta … držím palce

veronikavik
autor
8. lis 2023

@europa00 tak mi ted volali, jsem 12. Den a mam hcg 201… dva dny zpet jsem mela 102.. takze to stouplo jak ma, jen mam nervy, ze je to malo:(

europa00
Autor odpověď smazal
Zobraz
europa00
8. lis 2023

@veronikavik napsala jsem ti tam blbě dávkování u nad dávají progesteron besins 200
2-0-2 a zkus byt více v klidu embryo potřebuje svůj čas přeci jen kusimse poprat s umělým cyklem což je složitěji pro něho … musíš mi věřit ❤️❤️❤️

europa00
8. lis 2023

@veronikavik musíš mu věřit 😀píšu jak debil

veronikavik
autor
9. lis 2023

@europa00 tak to beres stejne jako ja, ale asi ti vyrabi i dost telo..tak snad se nam bude tehotenstvi vyvijet dobre, ja jsi 20.11 na utz a moc si preji at do nekrvacim a tento den tam najdeme i srdicko, verim, ze pak uz to bude dobre.. i dr mi vcera rekl, ze jakmile je srdicko, uz ke pak vetsi sance na udrzeni.. premyslim zda se mam honit jako samoplatce na krev nebo proste zkusit vydrzet..

europa00
9. lis 2023

@veronikavik ne ne já už nám vedle sebe 15 m dítě 😀😀😀z KET hele jsi celkem vyplasena ts krev není směrodatná to je ultrazvuk v 6 týdnu zdali vše odpovídá . Však kdy vám berou krev v caru ? U bas tusim 16 den nebo 14 už si nepamatuji

veronikavik
autor
9. lis 2023

@europa00 jejda, ja myslela ze ted mas po ket🙂 tak to ti zavidim🙂 a na druhe se nechystas? Me ted brali krev v car 12 den, to bylo vcera, mela jsem 201 a dva dny predtim jsem mela 102, takze vzrostlo to ukazkove, ale mam strach, ze je to nizke.. jinak mas pravdu, vyplasena jsem, je to nase posledni sance, pet let snazeni za nami a plno neuspechu.. a bohuzel i uspech se stocil v neuspech, takze mam ten nejvyssi respekt.. snazim se byt pozitivni co to jde, ale proste ten strach tu je.. uz s nim nebojuji, prijimam ho a verim v uspech.. ale stoji me to hodne sil🙂

europa00
9. lis 2023

@veronikavik Js už mám druhé … je mi 40 tohle bylo fakt poslední 😀😀🙏

europa00
9. lis 2023

@veronikavik no co vím tak car berou krev nejsdribd 14-16 den návštěvy aby to mělo nejskou výpovědní hodnotu protože 12 den je brzy celkem jsko poznáš z toho uu tehu ale například kdyby 16 den po transferu byla hodnota jen 200 tak vetsins caru už řekne st vysadis hormony a ne had zo odkrvacet u nás Věrou nadějné hcg nad 500 MakY měl. 2300 tak jsem byla šťastná 😀❤️ ale 12 den brát krev jsem neslysela ono stejně proste musíš počkat ns srdíčko no

europa00
16. lis 2023

@veronikavik ahojky jsk se citis ? Příští týden mas ultrazvuk ze? ❤️

veronikavik
autor
16. lis 2023

@europa00 je mi desne:( vcera jsem byla na utz, byla jsem 5+1 a jeste nic nebylo videt, ale vse v poradku.. silna sliznice a dr ukazal, kde bude gestacni vacek.. jenze vecer spineni, v noci ze me tekla cervena a dnes cely den spinim.. stridave cervene a stridave hnede.. volala jsem do CARu a pry mam pockat do pondeli.. uvidime na utz..
Jinak u nas se chodi na krev 12.den, taky jsem to neznala, driv jsem chodila vzdy 14.den..
Tak uvidime, zda se embryjko udrzelo.. modlim se, verim mu a moc bych si prala, aby se udrzelo, je to nas posledni pokus.. dal uz nic.. ale nevim, zda je jeste sance… mela jsem to i s prvni dcerou, ale tam jsem mela 14.den hcg pres 2tis a srdicko bylo uz na zacatku sesteho tydne, taky jsem krvacela, ale dojela jsem na pohotovost a rekli mi, ze bije srdce… to bylo krasne.. ted ve stejnem obdobi nemam ani gestacni vacek a krvacim.. tak nevim, zda to ma sanci embryo ustat..

europa00
16. lis 2023

@veronikavik ježíš to je mi líto… už by měla byt vidět gestacni Vacek a vše… bojím se Zr když vysadis hormony spustí se to naplno… je zo
Hrozné ale za mě je na vině řízeny cyklus proste není dobrý pro ty embrya raději bych vkládala do 6 mm sliznice než do 8 na rizenem cyklu. A proč je to vás poslední pokus? A už mate jedno ditko ze? A datované vajíčko je pro tebe asi nepřijatelné ze ? U mě byl řízeny cyklus úplně o nivem taky mi
Jo dali s prvním embryem kvůli sliznici a to jsem měla aaa embryo a vibec nic… syn byl to druhé poslední a trvala hsem ns přirozeném cyklu a chytil se hned. Drz se 🙏🙏🙏 kdy mas již ns další kontrolu když krvacis?

veronikavik
autor
16. lis 2023

@europa00 no gestacni vacek v 5+1 jeste nutne videt nemusis, dr mi ukazoval misto, kde bude, ze to tam bylo nejak bile.. rekl ze do tydne tam je.. takze ja mu verim, neroste mi sliznice, proto mam rizeny cyklus, ja rodila cisarem a ri dementi ve me nechali placentu, takze jsem sla na revizi a tim mi pry poskodili pak rust te sliznice.. darovane nechceme, je mi 40 a toto byl nas posledni pokus, uz se nechci znovu trapit.. ale ted porad verim, ze fo bude dobre, v pondeli dojdu a bude tam.. mam jit v pondeli na kontrolu..

veronikavik
autor
16. lis 2023

@europa00 jeste me teda prijde drsny, ze kdyz nemate hodnotu hcg nad 500 tech 14.po ket, ze to berou jako neprosperujici tehotenstvi.. to mi prijde hodne divny..

europa00
16. lis 2023

@veronikavik Jj některé car ano i KfYz se nikdy vyčkává tak většinou to proste nedonošené s nižším hcg ale o zázraky se dějí… nezbývá než věřit . Moc ti držím palce

veronikavik
autor
17. lis 2023

@europa00 dekuji! To jsem jeste neslysela.. me doktor i koordinatork rikaly, ze je to dobra hodnota, tak jsem jim verila.. dal uz nemerim, tak nevim.. ted jen cekam, zda se embryo udrzelo vcera a zda se nic nerozjede zase, vcera jsem pres den malicko spinkla, ale hnede jen na toaletak, ted rano je to zase ruzove.. tak musim holt cekat a verit🙏

laiila
21. lis 2023

@veronikavik Veru tak jak si dopadla? Vše v pořádku?🙏

europa00
21. lis 2023

@veronikavik ahojky kocko 🙏🙏🙏🙏🙏držíme vše co máme

veronikavik
autor
21. lis 2023

@europa00 konecna.. nekrvacela jsem a nic a vcera na utz nic nenasel.. pet dni zpet tam byl naznak gestacniho vacku a ted nic.. hcg 1200… takze to podle me odeslo a hcg klesa.. uz mi neni ani spatne.. ve ctvrtek jdu na kontrolu.. vcera jsem se slozila.. dnes je lip, staram se o nemocnou dceru, ma nestovice.. nejvic je mi lito, ze napsala jeziskovi at da mamce segru.. tak me je lito, ze ji to nesplnime.. tesila jsem se, ze ji dame na vanoce darecek… mame jeste jedno embryo, co se nepodarilo otestovat, ale nevim zda najdu silu ho pouzit.. jsem z toho znicena.. hlavne treti potrat v sestem tydnu.. vzdy stejne, tak fakt netusim cim to je

europa00
21. lis 2023

@veronikavik zlato drz se.. já di myslím ze je to umělým cyklem embryo na má není šanci se uchytit a následně udržet… pokud mas alespoň nejskou sliznici zkus svůj přirozený cyklus… naše první embryo na stimulovwnem cyklu nevyšlo ani se nechytlo přitom bylo prý ještě lepší kvality než nás syn kterého teď máme. Šla hsem hned následující cyklus na vložení a ejhle po těch hormonech z předešlého neúspěšného vložení sliznice řídím 7-8 mm… zvolila bych twn postup nastimulovat sliznici což vy teď mělo hormonwlne byt a zkus sledovat hned další cyklus jsk poroste je totoz šance ze zi hned tento další cyklus poroste hezky .. výsad hormony nech odkrvacet starou sliznici a hned se domluv na sledování jak ti poroste ta nová u mě to zafungovalo… vkládala bych i do 6 mm. Jo a Js byla na hysteroskopii - kd mi rozrusovali srusty pravé po kyretazich to taky hodně pomohlo … pokud je tam hodně srustu muže mít embryo těžší se zanorit pokud trefí na zjizveni. To by taky možná stalo za to zjistit. Kazdioadne bych už nikdy nevkladala do stimulovwneho cyklu za mě m/s katastrofální úspěšnost a riziko ze to embryo vydrží do 12 týdne. Opravdu si o tom promluv v caru pokud té nepochopí a nevýhodou vstříc změn car s tím posledním embryem