Hodnota hCG po transferu. Je to ok?

pavoucek1994
9. lis 2021

Ahoj, včera jsem byla na krvi, transfer proběhl 25.10 ve 12 hodin. měla jsem hodnotu 156, dle dr to je naprosto v pořádku, různě po skupinkách jsem četla, že to je málo (ve většině) snažíme se 6 let.. v pondělí mam utz. myslíte, že ta hodnota je ok nebo se mam připravit na nejhorší? Děkuji moc za reakce

palja
9. lis 2021

@pavoucek1994 tak nikdy nevíš jak to bude probíhat a co se stane nebo nestane. Věřila bych dr a zbytečně bych se nestresovala "čtením coby kdyby". Stejně to nijak neovlivníš. Držím palce ❤️🍀

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@palja a máš nějakou osobní zkušenost? neovlivním, budu mu dál povídat, že ho moc miluju a že tu na něj čekáme a taky, že to bude v pořádku.. tak snad..

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
marselina
9. lis 2021

@pavoucek1994 v tabulkách hodnoty HCG jsou strašně velikanske rozdíly a rozpětí. Nenervuj se tím, buď v klidu a ver lekari.
Drzim pesticky

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@kelerub ty máš nějakou tabulku hodnot hcg po transferu? tu kterou jsem našla jsem silně pod minimem právě... tak nevim no :( a nevíš náhodou zda se počítá ten první den transferu?

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@marselina jsou no, takže těžko říct.. máš nějakou osobní zkušenost? =)

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@kelerub prý je tabulka po ivf transferu úplně jiná... Tuhle jsem viděla a ráda bych ji věřila no, ale lhát si do kapsy nechci 😶

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
marselina
9. lis 2021

@pavoucek1994 já měla v 6tt zase vysoké Hcg, ze mi doktorka hned oznámila ze se snad chytla obe embryjka a budou dvojčátka. Bylo tam jedno, ale sama říkala, ze mam neskutečne vysoké Hcg

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@kelerub taky mám dost za sebou (3 transfery, 1 potrat v 6tt, bohužel hematom nám ho vzal, 11 inseminaci) Takže ano, bojim se šíleně. Zkopírují tu tabulku co jsem dostala jinde a pošlu ti ji.

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@marselina tak pořád lepší vysoké než nízké ne?😊

marselina
9. lis 2021

@pavoucek1994 to určitě jooo. Hlavně ze to dopadlo💗drzim ti pesticky

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@marselina díky moc, ale strach mám no 😤

marselina
9. lis 2021

@pavoucek1994 je to přirozene a rozumim ti. Já první neúspěch oplakala a přitom mame dvě deti přirozenou cestou. Snaz se myslet pozitivně💗

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@marselina po tom všem už to nejde.. když nám to tenkrát vyšlo a najednou během pár dní byl konec tak jsem to ořvala neskutečně a sbírala se z toho několik let.. nechci aby to ted dopadlo stejně.. bojím se, že mi testy začnou slábnout..

alexkisss
9. lis 2021

Mám zkušenost vlastni a toto není vůbec dobra hodnota hCG je hrozné nizka

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@alexkisss a máš zkušenost po ketu? Mě řekla dnes i sestra, že to bude určitě ok.. tak nevím čemu věřit..

europa00
9. lis 2021

ahoj jsi v podstatě 20 DPO, hcg je asi nižší než je standard proto tě to znepokojuje, na druhou stranu směrodatné jsou kontrolní náběry hcg a jejich nárust za dva dny alespon o 60%, + ultrazvuk. upřímně všechny chceme startovat s ukázkovým hcg, protože pak jsme klidnější, ale není nemožné aby i z nižšího hcg bylo prosperující těhu. celkem se tvrdi, že hcg uazatel nebí vůbec směrodatný, že se na něj musí pohližet v kontextu s ultrazvukem a s tím jak opakované vzestupuje. Jeden náběr má velmi malou výpovední hodnotu a protože mnohým doktorum pod rukama už prošlo tolik zázraků, tak by ti řekli že jeden náběr má 0 výpovědní hodnotu.
Vím že u syna jsem měla 12 DPO hcg 186, taky moje jediné těhu které dopadlo dobře. ono ted ti nezbyde nic jiného než čekat, nevím jestli beres nějaké léky třeba na ředení krve atd. zkus si zajít na hcg jako samoplatce a uvidíš jestli je nárust adekvátní. držím ti palce at vše dobře dopadne. šance tam určitě ještě je.

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@europa00 chtěla jsem jít zítra jako samoplatce, protože musím na krev kvůli stitce na kontrolu, ale řekli mi, že není rozumný tak rychle znova
nabírat a že ať počkám
.. musím počkat na pondělí kdy mám utz. Mám z caru každý den agolutin, estrofem 3x1, godasal jednou denně a acidum folicum jednou denně.

europa00
9. lis 2021

@pavoucek1994 aha ja přehlidla to včera, a progesteron? byla si ve stimulovanem cyklu nebo ve vlastním s ovulací? nechyvbí tam progesteron? ty dva poslední leky neznám vůbec na co se dávají?

europa00
9. lis 2021

@pavoucek1994 jo už si to zjistuji...takže progesteron mas agolutin, můžu o něm více info? u me v caru ho nenabídly pouze normalne progesteron na zavádení? tento se bere jak perorálne?

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@europa00 klasického stimulované ivf cyklus a měli jsme tři zamrazene. Agolutin je super, protože nevytéká jako utrogestan, píchá se do zadku. Olejová , ale dá se to. sama nelze kvůli správnému uhlu, takže musí někdo druhý nejlépe zdravotni sestra. Vydržela bych všechno pro jedno moje malé miminko😔

europa00
9. lis 2021

@pavoucek1994 ahaa no to mi nikdo nenabídl, mě jsou ty zavadecí fakt nepříjemné .-) přeji at vše dobře dopadne

pavoucek1994
autor
9. lis 2021

@europa00 díky moc..snad aspoň nějaká šance tam je ♥️♥️

alexkisss
10. lis 2021

@pavoucek1994 ano mám zkušenosti já mela hodnotu 560hcg a bohužel to stejně nedopadlo v 7+5 revize

kelerub
15. lis 2021

@pavoucek1994 tak jak jsi dopadla na ultrazvuku?

lilien282
8. pro 2021

@pavoucek1994 ja mela po tusim 14 dnech od Ivf ( byl to hned prvni odber krve) 150 doktor rikal ze je to minimální hranice … po dalsim tydnu mi vzrostla tak jak mela ale nakonec sem na ult mela vacek ale byl prazdy :( v 7 tt nakonec rozhodli ze se jedno o mimodelozni teh… ale testujes? Jestli ti sily testiky… bude to dobry! Hlavne hodne odpocivej a nemysli na to spatne! Tes se na ult a bude vse dobre! Drzim moc palecky a posilam moc stesticka at mate ten nejkrasnejsi darecek