Genetické vyšetření Sanus Hradec Králové.Jak dloho jste čekaly na výsledky?

jasemin26
3. únor 2020

Ahoj holky, která z vás jezdíte do Hradce Králové do Sanusu, jak dlouho jste čekali na výsledky genetiky před ivf? My už čekáme 3 měsíce 😢

katule1990
3. únor 2020

@jasemin26 Ahoj, dělali nám genetiku asi před rokem a půl, tak už si to moc nepamatuju, ale 2 měsíce to trvalo určitě. Zkuste tam zavolat. Já jsem tam volala a tvrdili mi, že to není, protože tam ještě nemají výsledky manžela, ale pak zjisitili, že je omylem zadali k mým výsledkům, takže tam vlastně oboje už mají. Když tak přemýšlím, tak si myslím, že déle jak 3 měsíce to ale netrvalo, asi tak ty 2-3.

jasemin26
autor
3. únor 2020

@katule1990 děkuji moc za odpověď . Já tam volala přesně v den kdy to byli 3 měsíce a to mi řekli že to ještě není ať už nevolal že zavolají..dnes už je to 3 měsíce a 11dnu☹️a pořád nic

katule1990
3. únor 2020

@jasemin26 Nám myslím řeli, že to bude asi za 6 týdnu a to určitě nebylo. Tak jsem tam právě taky volala (asi po 2 měsících) a pak to dohledali. 3,5 měsíce už je fakt celkem síla. A vy na to čekáte kvůli IVF? My jsme šli na IVF teď a ptala jsem se sestry, jestli bychom museli mít genetiku tak či tak (měli jsme ji z toho před roka a půl) a ona říkala, že ne, že to není nutné. Ale asi jsme se jen nějak špatně pochopily, protože jsem právě někde slyšela, že musíte mít genetiku, abyste mohli podstoupit IVF.

jasemin26
autor
3. únor 2020

@katule1990 ano my byli na 4 iui bez vydareni, tak Mudr říkal že s manzelovim spermií je to na ivf ale před tím ta genetika.. řekli že za tři měsíce budou výsledky tak stále čekám☹️ už je to vycerpavajici

jasemin26
autor
3. únor 2020

@katule1990 nám řekli že bez genetikx se dal nepohneme☹️

katule1990
3. únor 2020

@jasemin26 My jsme byli na 5 IUI bez úspěchu. Už nějak po prvním IUI jsme se objednali na genetiku. Nám taky řekli, že manželovy výsledky jsou hodně špatné, ale my jsme do IVF hned nechtěli, tak jsme to další rok a půl zkoušeli sami + před IUI a nic. Teď jsme šli už do IVF, protože to bylo a je už opravdu vyčerpávající. I když se teda manželovy výsledky o hodně zlepšily, ale stejně z toho nic nebylo, tak se modlím, aby to teď konečně vyšlo. Jinak jestli vám řekli, že to bude trvat 3 měsíce, tak to ještě tak strašné zpoždění není, i když je mi jasný, že každý den navíc člověka štve. Navíc i 3 měsíce jsou teda hrozná doba čekání na výsledky. Ale asi už to není moc jak popohnat ☹.

katule1990
3. únor 2020

@jasemin26 Jo a bála jsem se, aby nebyl u manžela i nějaký genetický problém, když měl jen 0,5 mil/ml spermií, ale naštěstí měl genetiku úplně v pořádku. Narozdíl ode mě, já jsem přenašečem středomořské horečky a hematochromatózy. To ale naštěstí ničemu nevadí 😀,

jasemin26
autor
3. únor 2020

@katule1990 já doufám že se brzy dočkáme... Ale už je to čekání opravdu vyčerpávající ☹️... Kolik se toho člověku prožene hlavou😢.. vám přeji aby vám to dobře dopadlo.. a dejte vědět 👍 držím palce... Mohu se zeptat jak dlouho se snažíte?

katule1990
4. únor 2020

@jasemin26 Děkuju, taky moc držím palce, ať se to brzy posune ke zdárnému konci 🙂. My se snažíme už skoro 3 roky.

vladuska29
4. únor 2020

@jasemin26 ahoj my na ní byly v loni září a výsledky nám přišly až na konci ledna letos.

jasemin26
autor
4. únor 2020

@katule1990 děkuji moc... Tak to máme skoro stejné, v červnu to budou u nás už taky 3 roky snažení

katule1990
4. únor 2020

@jasemin26 U nás taky v červnu. To je neuvěřitelná podoba 😲😀.

jasemin26
autor
4. únor 2020

@vladuska29 my na ni byli v říjnu 15... Tak doufám že už se brzy ozvou jinak mi už vážně hrabne 😕

jasemin26
autor
4. únor 2020

@katule1990 to tedy ano😉 ...tak hlavně když už se tak dlouho snažíme, aby nám to už všem vyšlo 👍

vladuska29
4. únor 2020

@jasemin26 my byly nějak v půlce září taky a až minuly tyden mi tam řekli že mají výsledky a na 10.2 jsme objednaný na genetiku aby nám dr řekla co a jak. Mě a příteli našli nějaké geneticke onemocneni tak nám řeknou jaky

jasemin26
autor
4. únor 2020

@vladuska29 tak držím palečky aby vše dobře dopadlo 👍 ... Já se toho taky bojím jako čert kříže 😕

vladuska29
4. únor 2020

@jasemin26 ja se hlavne ted bojim abych nebyla tehotna a ona mi nerekla ze by to mohlo mit na mimi nejaky vliv. Ale to doufam ze ne

jasemin26
autor
4. únor 2020

@vladuska29 snad ne.. to by byla velká náhoda kdyby jsi se snažila takovou dobu s zrovna teď by to vyšlo

vladuska29
4. únor 2020

@jasemin26 taky si to rikam ale co kdyby vid. Malinko se bojim ale taky si rikam ze co má být bude a co ne tak ne

jasemin26
autor
4. únor 2020

@vladuska29 jo hlavně se kvůli tomu nenervuj.. a pak dej vědět

vladuska29
4. únor 2020

@jasemin26 tak stejně sama nic nevymyslim a snažím se na to spíš nemyslet. Jj určitě vědět dám

jasemin26
autor
10. únor 2020

@vladuska29 ahojky držím palce ať dnes dobře dopatnete

vladuska29
10. únor 2020

@jasemin26 ahojky moc děkuji 🙂

vladuska29
10. únor 2020

Tak jedem domu. Pani doktorka nam vse vysvetlila. Mam nejeke mutace genu, ale jelikoz je přítel nema. Tak na deti co spolu budeme mit to zadny vliv mit nebude. Rikala ze horsi by bylo kdyby je mel taky ze by pak nase deti mohli mit nejake neurologicke potize. Ale takhle zadny rizika nehrozi. Pry na to muzeme i zapomenout ze to beznemu zivotu nevadi.

jasemin26
autor
10. únor 2020

@vladuska29 tak to je dobře. A jaký budete mít další postup

vladuska29
10. únor 2020

@jasemin26 no jelikož jsem dneska 1dc tak od středy 3dc budu brát 2 denně clostik. Příští týden 18.2 jedu na na folikulometrii to budu 9dc a počítám že ve čtvrtek 20.2 což budu 11dc půjdeme na iui. Kdyz se nezadari tak dáme zase měsíc pauzu a budem to zkoušet sami protože pak 16.4 jdu na laparoskopii. A po ni pak nejspíš zkusíme ještě tak 2 iui než půjdeme na ivf

jasemin26
autor
10. únor 2020

@vladuska29 tak to jo. Tak budu držet palce a průběžně informuj.. já zatím stále čekám😕

vladuska29
10. únor 2020

@jasemin26 jasný budu informovat. A ty čekáš teď na co?

jasemin26
autor
10. únor 2020

@vladuska29 pořád na výsledky genetiky 🤔

vladuska29
10. únor 2020

@jasemin26 taky jsme čekali dlouho. Od září jsme čekali