ET ani první KET se nepovedl. Mám vůbec šanci?

an1715
21. bře 2024

Chtěla bych najít lidi s podobou zkušeností. Je mi 27 let. Celkem mi bylo vyndáno 24 vajíček z toho 10 se dostalo do fáze blastocysty. (Takže velké množství) Již mám za sebou ET se 2 embryí neúspěch a KET se 2 embryi opět neúspěch. Ani jedno embryo se vůbec neuchytilo. Má někdo podobnou zkušenost a došel do šťastného konce? Bojím se, že moje není schopné embryo přijmout i přesto, ze jsem naprosto zdravá. Hrozné mě to trápí, když tady čtu, jak jsem skoro všem povedl první KET. Bojím se, co je se mnou špatně.
Dekuji za Vaše názory

linducha90
21. bře 2024

@an1715 neztracejte naději, mám za sebou 5 neúspěšných Ket, povedlo se až v dalším cyklu IVF. Taky jsem už pomalu ztrácela naději, že to přece není možné, aby se nepodařil ani jeden Ket, a nakonec to vyšlo...

clairexr
21. bře 2024

@an1715 Hele, mela jsem 6 KETu s geneticky vysetrenyma embryama. Celkem 4 IVF cykly. Chytlo se 3. a 6. z 2. a 4. cyklu. Takze ano, je to normalni. Jo a taky je to strasny, ty neuspesny transfery jsou dost napor na psychiku.

squezy
21. bře 2024

@an1715 takhle to prostě u ivf byva :( Mas dostatečnou vysokou sliznici? Kde je vlastně problém, když je ti 27?

wladimira
21. bře 2024

@an1715 nám vyšel 7 KET a cesta k němu byla fakt náročná 3 IVF a 2 potraty …nevzdavej to 🙏🏻 🍀

an1715
autor
21. bře 2024

Problém u muže, proto jsme se rozhodli pro darované sperma, takže vlastně nemáme žádný problém… Proto jsem z toho tak zničena. Už dvakrát nám říkali, ze je všechno výborný a ze se nemáme bát, ze to určitě vyjde…

traveller007
21. bře 2024

@an1715 Nevím, co vše máte za sebou, ale já teď byla na mobilizaci kostrče a paní zjistila, že jsem ji měla celou vychýlenou asi o 3 cm doprava a k tomu obrovské spasmy svalů pánevního dna. Je to prý stresem (právě svaly pánevního dna a např. čelisti jsou na to zaseknutí kvůli stresu hodně náchylné). Spasmus pak vychýlil tu kostrč, držel ji ve špatné pozici a celá děloha byla v křeči, čípek pevně zavřený i při ovulaci. Dle slov fyzioterapeutky se s takhle křečovitě sevřeným pánevním dnem nemá v děloze šanci nic moc chytit. Tak třeba jestli není podobný problém i u Vás a nepomohla by právě fyzioterapie pánevního dna.

clairexr
22. bře 2024

@an1715 To rikali i nam, ze krasna sliznice, krasny kvalitni embryo ..... Hahaha. Paradoxne podarily se vzdycky ty pripady, kdyz jsem z toho byla uz psychicky fakt v p****i. U toho posledniho jsem z toho byla cely ty dva tydny cekani permanentne ve stresu.

audreyka89
31. bře 2024

@an1715 ahoj. Měla jsme úplně to samé. 8 pokusu a nic z nich. Zatím. Na imunologii v Praze zjištěny protilátky na sperma a štítné zlaze a nasazeny kortikoidy. Poté 2x ET a po dalším neúspěchu jsme jeli na imuno do Plzně kde žádný takový výsledek jako v Praze nebyl. Ani náznakem. Takže zjištění, ze mám nejspíš špatná embrya. Proto doporučena jejich genetika. Tak jsme šli teď na poslední nás pokus který byl 4.3 a zatím tuk tuk se drží. Zkus nějakou imuno