Dlouhé krvácení po IVF

habibi04
11. pro 2016

Zdravím všechny...🙂 prosím pěkně jsem po ivf, které bohuzell nevyšlo, v CARu mi rekli ze si musim dat minimalne mesic pauzu nez budu moci jit na KET...stalo se vám někomu že byste po tom nevydarenem ET krvacely nebo splnily přes dva týdny? Děkuji

pajinacz
15. led 2017

Ahojky nenašla jsem žádnou diskuzi na toto téma která by byla aktuální tak přispívám sem.V ponděli 9.1.2017 jsem byla na ketu 6 denní blastocysty byla i po pgd a měli jsme i lepidlo.Byla jsem 21 den cyklu.Už tři dny špiním a teď při závadění utrogestanu jsem měla na prstě jasně červenou krev.Znamená to že je zase konec a co mohu udělat?Test si mám dělat až 23.12.Už jsem zoufala.Jinak už jsme měli darované embryjko.

monca79
17. led 2017

@pajinacz Ahojky, já jsem byla cca na 10 pokusech, až pak asi 4 tý pokus s darovanými vajíčky se podařil. To co popisuješ podle mě bohužel může znamenat že se nepovedlo, já to tak bohužel měla, užíváš i estrofem? jinak budu moc držet palečky, aby to vyšlo🙂.!

pajinacz
17. led 2017

Ahojky,estrofen neužívám.Jen utrogestan 2-2-2,prednison a clexane.Brala jsem i anopyrin ale ten mi včera vysadili s tím že to krvácení může právě on způsobovat.No uvidíme.Krvácím lehce,menses to není stačí mi slipovka a je to bez sliznice a přijde mi,že to slábne tak třeba.......jak se říká naděje umírá poslední.Jen mě už třetí den bolí hrozně hlava.Tak nevím zda to přičítat hormonům.Myslíte,že kdybych si došla v pondělí na krev že by mi to dalo jasný výsledek a já se už nemusela trápit a doufat?Jinak moc děkuji

monca79
18. led 2017

Ahojky, myslím, že to vypadá nadějně, když krvácíš jen trochu, co se týče krve já měla pozitivní hcg až 16. den po transferu, tak bych asi počkala a taky jsem měla blastocystu. To je vaše 1. ivf a celé darované embryjko nebo jen vajíčka?já si bohužel užila spoustu nepovedených pokusů. Jinak moc držím palce a dej vědět jak pokračujete🙂!

pajinacz
18. led 2017

Mončo je to náš 5 pokus.Předposlední darovaná vajíčka v Heliosu.Z dárkyně byla jen jedna blastocysta a taky se nezadařilo.Teď darované celé embryjko Reprofit Brno.Po dnešku si myslím že je to v háji.krvácím hodně už i se sliznicí.Mám vztek,že musím brát utrogestan a že přikrmuji vlastně nic.Volala jsem do centra a mudr razantně že nevysazovat!Na krev si dojdu v pátek to už by snad byl test z krve pozitivní když transfér byl 9.1.Mrzí mě to ale už to po těch neúspěších beru sportovně.

andryst
19. led 2017

Ahojky,když jsi měla transfer 9.1...tak dnes je to teprv 10.den po ET-Ket...to ještě muže být pozitivní...

monca79
20. led 2017

@pajinacz Ahojky, to mě mrzí, snad ještě malá naděje je....mě se bohužel taky vícekrát stalo, že utrogestan blokoval MS týden a já si myslela, že by to mohlo vyjít a zase nic. U nás poslední pokus s darovanými vyšel co se embryjek týče dobře z jen 8 vajíček, 6 blastocyst. Předešlé taky nic moc, mé vajíčka pouze max 8 buněčné embryjka a nic se nechytilo, 4x darované jednou morulka a nic, pak 2x taky jen 8 buněčné embryjko a naposled 6 blastocyst, je pravda, že jsem začala manžela krmit vitmínky🙂....tak možná ty vitamíny nevím, ale říkali , že spermiogram byl výrazně lepší.... tak to můžete třeba zkusit taky....

pajinacz
24. led 2017

Ahoj holky tak test negativní.Utrogestan už neberu dva dny ale co je divný,hodně mě bolejí prsa.Mám si ještě dojít na krev nebo už to mám nechat být.Do centra jsem napsala že test dnes negativní-9.1 byl ket.Děkuji za odpověď

monca79
25. led 2017

@pajinacz ahojky na tu krev bych určitě šla.... já taky byla přesvědčena že určitě nic a hcg pozitivní...

pajinacz
25. led 2017

Na krev jdu zítra dnes na testu opět sněhobílo ☹ prsa pořád bolí a do toho se mi ozvaly migrény.testovat jsem měla 23 a to už by kdybych byla těhu na testu vidět bylo.No co nadělám je konec dál už nejdem

monca79
26. led 2017

@pajinacz tak dej vědět jak jsi dopadla, držím palce.....vy už do dalšího pokusu nepůjdete? já bych to ještě určitě zkusila, jedno to vyjít musí🙂!

pajinacz
26. led 2017

@monca79 tak krev negativní.No co nadělám.Do dalšího už nepůjdem.Už je mi líto peněz a hlavně nervů ale těch peněz nejvíc.Dnes když jsem byla u svého gyndaře(taky dělal v ivf centru) odešel po tom co to začalo být o penězích a ne o pomáhání........cituji jeho slova a já si bohužel myslím totéž.Neříkám,že mi to není líto ale už to po těch neúspěších beru jinak.Manžel je na tom hůř.

monca79
26. led 2017

@pajinacz jo, tak to s tebou souhlasím, myslím že je to hlavně o penězích a až v druhé řadě jde o pacientky, aspoň tam kam já chodím určitě, naštěstí jsem se dostala od lékaře (majitele kliniky) k lékaři (zaměstnanci), který po x pokusech začal věci řešit a ne jen uvažovat nad tím, kde nejvíc vydělá.....😒

absintka19
26. led 2017

@pajinacz nevzdavej to, jsou jeste moznosti jak to resit...

timewillcome
26. dub 2021

ahoj holky, zrovna dneska jsem 12 den po ET. Od devátého dne krvácím, nejprve to bylo špinění, poté se stupňovala intenzita a nyní to lije jako z konve 😔 Test mám negativní a tak jsem vynechala všechny léky a taky budu muset mít měsíc "očistu". Je to moje první IVF. Problém je špatný spermiogram. Já jsem v klidu tak moc nechápu proč se to neuchytilo. Celý průběh vypadal fantasticky a něco se ke konci zvrtlo. Jsou to hrozné nervy, ale to už asi samy víte... každopádně všem držím palečky !!!😉😇

rpet
28. srp 2023

Ahoj, tak něco pozitivního, mě po ivf vyšel pozitivní test. Ale ve čtvrtém týdnů jsem začala krvácet a hodně, v pátém týdnů lékaři potvrdili těhotenství. Ale krvácení pokračovala až do 8 týdne. Furt jsem se bála že jsem potratila. Ale nic takového, mám krásnou zdravou holčičku. prostě to vyšlo.