Délka procesu k IVF. Jak dlouho to trvá?

mimig
22. bře 2022

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak dlouho vám trvalo než jste od první konzultace v IVF centru došly až k samotnému zákroku? Nemám vůbec představu, jak to vše může na sebe navazovat 🤷🏻‍♀️ Děkuji za reakce! ☀️

lufinka90
22. bře 2022

@mimig cca půl roku, záleží ale, jaká vyšetření budou dělat. My třeba čekali přes dva měsíce na výsledky genetiky.. Ale ne chvátali jsme, dalo by se vše zkrátit cca o měsíc dva. Měli jsme v tom půl roce i jedni IUI

kelerub
22. bře 2022

@mimig záleží na vyšetřeních. Před prvním ivf nás Ostraváky poslali na imunologické a genetické vyšetření do Prahy. Ti nás objednali až za čtvrt roku a další 2 měsíce jsme pak čekali na výsledky.
Další pokusy už se čekalo jen na cyklus. Takže jakmile přišla menstruace začalo se se stimulací.

malanoha
22. bře 2022

My od první návštěvy k začátku stimulace asi tři měsíce. To bude individuální... Řekla bych něco mezi 2-6 měsíci..

marselina
22. bře 2022

@mimig jeden den konzultace a díky tomu ze jsem měla už dva dny MS, nasadili mi ihned léky. Tak ze u nás hned.

lenicka98
22. bře 2022

Tak tri měsíce, nejdřív testy, pak injekce na stimulaci, pak odber vajíček a samotné IVF

wladimira
22. bře 2022

@mimig nám to trvalo cca 7 měsíců začátkem září první konzultace a teď jsem v polovině první stimulace

volnapet
22. bře 2022

@mimig fakt zalezi, nac ti prijdou a jak ty sama budes kvaltovat (budes rychla). Prvni konzultaci jsem mela na konci dubna? - odbery krev, moc, genetika.. k tomu jsem podstoupila operaci - odstraneni endometriozy, kontrola zpruchodneni,cca 2 mesice na to pauza a pak rozjeta stimulace - ta probíhala konec rijna, začátek listopadu, 9.11. jsem sla na transfer.

annoonniimm
Autor odpověď smazal
Zobraz
annoonniimm
22. bře 2022

@mimig já v prosinci měla konzultaci a stihli jsme udělat ještě ten měsíc imunologii, genetiku a hormonální profil vzali mi na vše krev v jeden den. A v lednu jsem stimulovala