Darované embryo. Komu vyšlo?

maruskacech83
28. led 2022

Zdravím komu vyšlo darovane embryo zkušenosti a kde děkuji

europa00
28. led 2022

@maruskacech83 ahojky s Darovanými osobně zkušenost nemám, ale kamarádky ano. Pokud už je u tebe nízká šance počít a hlavně donosit zdravé dítě, určitě bych do darovaneho vajíčka šla… jen co ja bych měla jako požadavek u dárkyně tak především mladý věk max do 25 let starší opravdu ne, nejlépe 20 tku u ni máš šanci na nejvíce geneticky zdravých embryí. Nektere centra berou dárkyně tusim do 34 let což je proste staré a kvalita vajíček už v tomto období klesá a u tak staré dárkyně už bych si vyžádala genetiku embrya , což mas další výdaje navíc. Proste rozhodující by u mě byl věk a až pak ostatní věci. S kvalitním geneticky dobrým embryem nás šanci skoro 60 % což je hodně. Pokud teda nemáš jiné gynekol problémy s dělohou. Kvalitní embryo je základ. Hodně štěstí

maruskacech83
autor
28. led 2022

@europa00 ne já jdu do darovaneho embrya

europa00
28. led 2022

@maruskacech83 aha no to je ve výsledku to stejne počítám ze datované embrya jsou už automaticky testována na genetiku a to ja základ. Takže za mě vysoká úspěšnost

katusinek
28. led 2022

ahojky, nám vyšlo darované embryo v Praze v Gennetu hned na 1.pokus a už mi tu spinká náš 3-týdenní syn 🙂 držím palce ať ti to vyjde!!

maruskacech83
autor
28. led 2022

@katusinek tak to je super gratuluji já jsem v Praze unica tak doufám že se taky napoprvé zadaři

jumperly1
11. led 2023

@katusinek ahoj 🙂 gratulujem! nas caka vklad o 2 dni. Dali ti pred vkladom pripravu? predniston, estrofem?

katusinek
11. led 2023

@jumperly1 moc držím pěsti, my o víkendu oslavili 1 rok!! Brala jsem amalgem nebo tak nějak 🙂 byl teda drahý, ale povedlo se