Clostilbegyt /Ovitrelle, Estrofen a Progesteron. Zkušenosti?

nikolaa123
7. črc 2020

Ahoj holky obracím se z radou..

Cca rok se snažíme o mimi s přítelem ale nějak se nám nedaří navštěvuji paní doktorku která se specializuje na neplodné páry.
Už několikrát sem měla injekci ovitrelle a utrogestan a nic..
Teď mi dala clostilbegyt který jsem brala v době MS tudíž začala jsem 3 den cyklu a ukončila sedmý den cyklu... Pak jsem se dostavila k paní doktorce v době 10 den cyklu kde byl folikul 16mm a sliznice 6mm (Mam jen jeden vejcovod zrovna jsem ovulovala na správně straně levé kde mám vejcovod a vaječník ) napsala mi ovitrelle který sem si píchla druhý den 2.7 v 18:00 víkend proběhlo mazlení.. A v pondělí jsem nabrala estrofem 1/1 ráno a večer... Večer ještě zavádíme progesteron.. Přijde mi mi toho nějaký moc a úplně se necítím psychicky nejlépe... Máte někdo zkušenosti pomohlo vám to?? Úplně si nejsem jistá co jsem vše dostala hormonální profil mi dělala kdy říkala že je vše ok... Děkuji za každý názor 🙏🏻🙏🏻🍀

levandulka_fialova
7. črc 2020

@nikolaa123 Zdá se mi, že ovitrelle se pichl brzy, folikul měl ten druhý den 18mm, mohla dr. počkat ještě aspoň další den, kdy by měl 20mm. Ale jinak Clostylbegit je na to, aby podpořil růst a zrání folikulu, ovitrelle je umělý hormon HCG, ten neublíží, díky němu folikul praskne a uvolní vajíčko. S estrofenem nemám zkušenost a progesteron je také hormon, který je přirozeně v těle a je potřeba, aby se vajíčko mohlo uhnízdit a udržet (není to samozřejmě záruka), je to podpora. Myslím, že se nemusíš bát, že bys toho měla moc, jediný "driják" vidím Clostylbegit, ale taky ho beru. Když chci miminko, je to to nejmenší, co můžu udělat.

nikolaa123
autor
8. črc 2020

@levandulka_fialova Ahoj, Děkuju moc určitě podstoupím vše co je potřeba aby už to vyšlo 🙂 jen mně to vyděsilo když jsem dostala nějak moc toho... tak sem si nebyla jistá jestli je to potřeba když hormonální profil je v pořádku abych naopak neměla toho nějak v těle moc 🙂 každopádně doufám že to vyjde 🙂 pak už nás čeká umělé...

e7
8. črc 2020

Ahoj, postup je správný. Měla jsem to stejně jen jsem měla clostilbegyt a potom mi pichl injekci nic víc a vyšlo nám to napoprvé. Jen já měla problém se štítnou žlázou a nesnažili jsme se tak dlouho. Lékař viděl, že mi nefunguje vůbec cyklus tak mi nabídl tuto variantu a nelituji. Takže držím pěsti ať to dopadne jako u nás 🙏 Dnes jsem 26tt 🥰 a pokud to nevyjde na poprvé mnoho ženských otěhotní třeba až druhý cyklus po tom clostilbegytu tak to hlavně nevzdávat.

nikolaa123
autor
8. črc 2020

@e7 Ahoj, moc děkuju za pozitivní zprávičku 🙂 A moc ti Gratuluju!! 🙂

tynulaa
8. črc 2020

Estrofem a progesteron jsem měla při prvním ket. A po tom estrogemu mi nebylo vůbec dobře. Ale dá se to vydržet

i_vet2
8. črc 2020

Ahoj, já to měla podobně, brala jsem clostibegyt na začátku cyklu, pak jsem ještě mazala estrogen 😂 14 den cyklu jsem šla k doktorovi kde změřil folikul, byl 18 mm a píchli mi zrovna ovitrelle, doma jsme to ppjistili ctyri dny po sobě 😂 a pak jsem brala utrogestan.. a ms už se nedostavila a teď jsem v 31 týdnu, takže u nás to zabralo a jsem hrozně vděčná za medicínu a i když jsou to drijáky šla bych do toho znovu, protože to za to stojí a když to má pomoct tak to pomůže, takže držím moc palce! ❤

nikolaa123
autor
8. črc 2020

@i_vet2 Jéé Ivetko moc ti Gratuluji a ani nevíš jakou radost si mi udělala 🙂 Doufám že to bude u nás stejné my tedy jen 3 dny po sobě :D moc děkuju 🙂 ❤️

levandulka_fialova
8. črc 2020

@nikolaa123 Jinak já s touto kombinací mám také pozitivní výsledek při 1. cyklu a teď už má 11 let 😀. Tento měsíc čekám, jestli bude zázrak a klapne to taky napoprvé.

nikolaa123
autor
8. črc 2020

@levandulka_fialova jee super! Holky vy jste zlatíčka! Doufam že budu mít taky takové štěstí 🍀❤️

nikolaa123
autor
8. črc 2020

@levandulka_fialova dej vědět jestli vyšlo 🙏🏻🍀

levandulka_fialova
8. črc 2020

@nikolaa123 Dám.

berushe14
9. črc 2020

@nikolaa123 estrofem nebo estrogen je svinstvo. Z nej ti nemusí být dobre. I po ovitrelle ti nemusí být dobre. Je to něco jako hcg hormon. Utrogestan, nebo co beres a obsahuje progesteron ti taky nemusí dělat dobre. Ale vše je pro početí dobre. Já beru utrogestan už dva měsíce a jsem rada ze mi miminko drží tam kde má být. 😂❤️ Hlavně žádný stres. Buď rada ze zatím to zkousite takto. Až podstoupis ivf budeš za každý ten lék vděčná. Ver mi.

nikolaa123
autor
9. črc 2020

@berushe14 ahoj děkuju za zprávičku 😊 no paní doktorka říkala že půjdeme na IVF pokud nám tohle nezabere.. Tak tedy vůbec nevím co mě čeká.. No hlavně aby nám to vyšlo 🙏🏻

berushe14
9. črc 2020

@nikolaa123 neboj se buď vyjde, nebo půjdete do ivf. Není to nic špatného. Já sem rada, ze jsme do toho šli, když to jinak nejde. A snad se nám v únoru narodí zdrave krásné miminko. 🍀❤️

nikolaa123
autor
9. črc 2020

@berushe14 moc ti držím palecky a moc gratuluji k Miminku ❤️ opatrujte se 🍀

levandulka_fialova
10. črc 2020

@nikolaa123 Tak dnes 15.DPO a test pořád negativní, takže Utrogestan vysazuju a čekám na MS a snad to klapne příští měsíc.

nikolaa123
autor
10. črc 2020

@levandulka_fialova To mně mrzí :( příští měsíc to vyjde neboj 🙂

i_vet2
10. črc 2020

@levandulka_fialova Vůbec se tím netrap, mě to vyšlo druhý cyklus 🙂 takže hlavu vzhuruuuu, Mudr tenkrát říkal, že větší úspěchy má druhý cyklus něž ten první, takže držím palce ❤

levandulka_fialova
10. črc 2020

@i_vet2 Děkuji. Tak snad to tak bude 😉 Je pravda, že kdyby i druhé těhotenství vyšlo napoprvé, byl by to zázrak.

nikolaa123
autor
12. črc 2020

Ženský za jak dlouho jste si dělali test po ovitrelle vím že se nějakou dobu drží mě poprvé 10 dní a po druhé 13 dní... Kdy je nejlepší testovat?

berushe14
12. črc 2020

@nikolaa123 já si myslím ze tak 12.ty den by měl být pryč. Ale je fakt ze po iui sem měla ducha ještě 13.ty den

levandulka_fialova
12. črc 2020

@nikolaa123 já ho měla 10.dpo pryč, ale schválně jsem testovala 6., 8. a 10.dpo, abych věděla, že klesá a pak, když by byl duch po bílém testu, věděla bych určitě, že to už ovitrelle není.