Cena ivf. Kolik jste dopláceli?

renisch
18. srp 2023

Ahoj holky, jen info pro mě, musím na to připravit manžela kolik budeme muset zaplatit.
Zajímá mě prosím 🙏🙏 kolik jste jako pojištěné dopláceli za IVF. Máme za sebou 5 nepovedených IUI takže teď nastane IVF. Je mi 34 let, takže do té skupiny 40+ kdy to neproplaci pojišťovna nepatrim. Zajímají mě doplatky za léky, eventuálně pokud jste platili za zavádění vajíček. Chodíme do gennetu. Moc díky 🤩

takyjedna
18. srp 2023

Mám dvě děti po ivf a jedno nás vyšlo tak na cca 65 tisíc. To je ale šíleně individuálni a žádná průměrná částka pro všechny neexistuje. Záleží na vaší diagnóze, druhu léků a jejich množství, délce protokolu, použitých metodách... Úplně základní ivf, bez jakýkoliv příplatků za cokoliv navíc, tak cca 20 tisíc. Dárcovské programy 100 tisíc. A pak cokoliv mezi tím.

kamino
18. srp 2023

Nás před 8 lety také jedno kolo vyšlo kolem 60 tis a také to bylo ještě před 40. Ale platili jsme si prodlouženou kultivaci a embryo glue. KET už si nepamatuji..

clairexr
18. srp 2023

@renisch 4 cykly, 6 KET, cca 300k. Ale pocitam do toho i vysetreni endometria za 35k a 3krat embryoglue po 5k. A je to fakt strasne individualni, muzete mit opravdu uspech a z jednoho cyklu hodne embryii a z nich nekolik uspesnych. A nebo treba vubec.

kajacob
18. srp 2023

@renisch 1 cyklus IVF z toho 2 KETy / žádné dítě cca 100 000 Kc . Měla jsem vyšší dávky hormonů , navíc asistovaný hatching , prodloužená kultivace . Jinak nic zvláštního .

wladimira
18. srp 2023

@renisch taky chodím do gennetu 3 IVF 5 transferu 120tis žádné dítě … IVF je hrozne individuální někomu se povede hned první vklad a někdo to má jako běh na dlouhou trať … no manžela příprav tak cca 20tis jedno kolo (stimulace-isci-prodloužena kultivace mražení ) tohle je takový základ pak jsou tam další doplňkové metody a to pak skáčou desetitisíce

kelerub
18. srp 2023

@renisch nás vyšly všechny pokusy bez pár tisícovek na půl milionu. Taky ve věku do 40 let. Nejlevnější byl první pokus, kdy jsem doplácela jen léky a ten základ. To bylo 20 tisíc. A nejdražší byl ten poslední a ten byl úspěšný a vyšel na 98 tisíc. Je to individuální.

vanea
18. srp 2023

Když vezmu úplný základ a zbytek vše na pojišťovnu, věk ženy 32, nízká váha (ovlivní cenu léků), tak jeden pokus ivf by byl za cca 25tis.doplatek. Za každý pokus ET (mimo ten hned po odběru oocytů) a KET v tomto ivf cyklu +10tis.

My jsme u obou ivf využili více možností a pomocných technik/preparátů, takže jsme dopláceli cca 60tis. za jeden cyklus ivf + 10-15tis za každý ET a KET.

lenkalubina
19. srp 2023

Musím napsat, že mě ve 41 letech vyšlo jedno zhruba na 95000...

marselina
19. srp 2023

@renisch ja teda 40+, dva odbery vajicek, z prviho se neujalo nic, druhe transfer dvou.
cena celkem 55tisic
byl to rok 2021

xleni
19. srp 2023

Rok 2021, Sanatorium Helios, cca 75 tisíc, jeden pokus = jedno mimco.

jankaberankova
20. srp 2023

@renisch 4 ivf gennet, posledni vyšlo, za par týdnu rodim, a každý pokus nás vyšel kolem 20000. Doplatky za léky, prodloužena kultivace a embryo glue.

drago49
20. srp 2023

@renisch asi 46000,-

lufinka90
20. srp 2023

1x ivf, prodloužení kultivace....25tis.vysel první pokus🙂

verka86
20. srp 2023

@renisch my jsme měli "štěstí", 1x odběr s ET necelých 40 000 Kč a pak 3x KET, dva byly za 7 000 Kč, posledni před rokem za 10 000 Kč. Máme dvě děti.

Jak ale píší holky výše, je to hoooodně individuální. Každopádně přeji hodně štěstí 🍀🍀🍀

pampelina18
21. srp 2023

@renisch ahoj, možná by chtělo napsat, kam ty ženský co jsou po ivf chodili. Protože každý Car má ceny úplně jiný. Někdo v Caru dá za vše 20tis a někdo za půlku věci 40tis....
Gennet praha ( léky, genetika, KET, stimulace, vyšetření) 20 tis. Zmrazení ebrya 13 vajíček (8tis) takže celkově 28 tis... vyšlo hned na poprvé, gennet Praha hned na začátku dělá různé testy, co jiný gennety dělají až po neúspěšném transferů...
Jinak u IUI není nic neobvyklého, že se nepovedlo, šance pro tom na otěhotnění je ještě nižší než u normálního styku. Ale prachy jsou prachy....

tcharodejnice
21. srp 2023

@renisch ahoj,ja jsem doplacela celkem asi kolem 70 tisic,a povedl se az 3ti pokus s tim,ze prvni byl nejlevnejsi,pak uz jsem si pridavala glue a tak,ale zalezi.a taky zalezi,jake injekce a doplnky ti nasadi,ja jsem to mela na posledni chvili,protoze mi bylo 39,takze se i spechalo trosku...tak hodne stesti Vam preji a at se to povede.

koudelka82
25. říj 2023

Ahoj holky, nezbyl Vám prosím některé Menopur?

vbg88
10. lis 2023

Ahojky nezbyl někomu prosím puregon?