8. den KET. Je šance?

junykessy
8. čer 2023

Ahojky, zrejme uz to tady je ale zkusim to a treba me uklidnite... Mam za sebou sve 1.Ivf..Beru estrofem, se ktereho se mi v prsu udelala bulka, ale pristi tyden jdu na jeji punkci dle ultrazvuku je v pořádku. Dale zavadim amelgen.. Ale k věci, vcera tedy 7.den jsem rano zkusila mamatest, bilo. Druhy od jine znacky bilo. Vecer mamatest a duch..
Dnes rano 8.den jsem zkusila dr. max test bilo... Myslíte, ze je jeste šance nebo je to ztracene... Zatim nespinim ani nekrvacim... Jsem cca 2 dny po terminu ms, i když vim ze leky co beru můžou ms pozastavit az max, po jejich vysazeni.

kelerub
8. čer 2023

@junykessy ne nadarmo nám říkají testujte až 14. den po transferu 😀 Ale rozumím. I já testovala pokaždé dříve. A stejně ti to nedá a budeš testovat. Takže doporučuju testovat ráno a jedním druhem testů. Ženské říkají, že mamatesty dělají falešné duchy. Já s nimi byla vždy spokojená. Zkus zase zítra. Šance vždycky je. U prvního jsem měla ducha 9. den. Teď u druhého jsem měla už dálnici 6. den po. Pořád máš ještě čas. Hodně štěstí 🍀🍀🍀

junykessy
autor
8. čer 2023

@kelerub ja vim, jsem nedockava.. Me 2 kamarádky, tez podstoupily 1.ivf a obe úspěšně. Uz maji dokonce i ultrazvuk se srdickem, tak su z toho takova namekko

clairexr
8. čer 2023

Ja jsem mela 12. (nebo 13.) den jeden test bily a dalsi za hodinu s duchem ... 8. den bych tam nemela nic.

junykessy
autor
8. čer 2023

@clairexr dekuju, su hysterka ja vim... Zkusím jesre dal, max krev a hyn sa ukaze

bartk
8. čer 2023

@junykessy Kup si test z dr.maxe. Mě ukázal ještě před ms duchy .

junykessy
autor
8. čer 2023

@bartk ten jsem si koupila rano a nic, bilo

laxesis
8. čer 2023

@junykessy u mě byl test s duchem 5 den po ket 5 denní hb, ale záleží, jak staré embryo ti vkládali. U toho 5 denního max 10 den by tam něco mělo být. U třídenní je ten 12 den ještě možný. Držím palce!!

junykessy
autor
8. čer 2023

@laxesis vkladali mi 5denni embryjko, a ted nevim jestli 6 buněčný nebo 8 bunecny

merope
8. čer 2023

@junykessy Kdybys měla 8. den dvě čárky, tak bych na tvém místě byla docela nervózní, zda to nejsou dvojčata 😀

laxesis
8. čer 2023

@merope u ivf a ketu to funguje trochu jinak přece, vkládá se už starší embryo🙂 8 den už můžou být krásné dvě čárky a není to nic divného... měla jsem taky (a nebyla jsem jediná) a dvojčata to nejsou, je tam jedna treperenda :D

merope
8. čer 2023

@laxesis tak já už to pár let nesledovala, ale většinou ty čárky začínaly až někdy kolem 10. dne. Ale je teda pravdou, že já se na testování vykašlala, protože jsem řekla, že nemám nervy na další bílej test. Pak mě sestřička "málem sbírala", když mi oznámila, že mám hCG 1500 a já na ni nechápavě koukala neschopná si to přebrat 😀 . Ale vypadala zvyklá (už jsme měli darované oocyty, speciální pracoviště jen na to, takže tam jsou holky, co mají už x-tý cyklus a pořád nic, tak se jim tam asi skládají běžně 😀 ).

laxesis
8. čer 2023

@merope Asi záleží na stáří embrya no, u třídenního to tomu 10 dni klidně odpovídá, to jo 🙂 A jako... i to netestování má svoje plusy, až na ty sběry budoucích rodiček 😂 je teda fakt, že když jsem šla na potvrzení srdíčka, tak jsem se jim tam skoro skládala taky po těch letech neúspěchů 😂

junykessy
autor
8. čer 2023

@merope uf, takze stesti ze tam carky zatim nejsou? Dvojčata neee, mne staci jedno prosim🤣🤣

squezy
8. čer 2023

@junykessy ja testovala 12.den po transferu 5 denního embrya a nebyly to vůbec ještě dalnice. Druhá carka byla vidět, ale ne nějak hoodne. A cekala jsem dvojcata, jednovajecna, to jedno vajicko se rozdělilo. 8. nebo 9.den bych určitě ja nic nevidela a to jsem čekala dvojky. Vydrž ještě pár dní. A když se nepovede, povede se to příště 🙂

junykessy
autor
8. čer 2023

@squezy ty brdo, dvojcatka.. To je hezky💗 ja vim, je to moje prvni, kdyz nevyjde tohle zkusim druhe... A asi konec, nemam na to nervy🙈

wladimira
10. čer 2023

@junykessy myslím na vás 🙏🏻 jak to s testem vypadá dnes 🍀

junykessy
autor
10. čer 2023

@wladimira dobrý den, bohuzel negativni. Ani naznak duchu... Porad me boli na prave strane, jako kdyby vsjecnik o bolesti prsou ani nemluvim. Ale to prikladam amelgenu. Ani nekrvacim ani nespinim. Takze věřím, ze to bohuzel nevyšlo