4. den stimulace a jen 3 folikuly. Kdo je na tom stejně?

saja13
20. čer 2020

Ahoj holky 4ty den stimulace jen 3 foliky 🤔 je tu někdo kdo je na tom stejne? Nízké Amh, vysoké dávky a přesto jen 3 foliky 😮🙄 jak jste dopadli na druhém utz? 8den stimulace? Přibylo vám něco? A jak dopadlo opu? A jak se cítíte? 😉 Mám strach že jich nebude ani 6 a do pondělí se asi zbláznim

danulka04
22. čer 2020

@saja13 Ahoj, měla jsem to stejně, také nízké AMH a také tři folikuly, ale v minimální stimulaci. Předtím jsem 2x stimulovala asi 10 dní menopurem, ale to bylo snad ještě horší (v jednom cyklu dokonce jen 2 vajíčka), takže to byla taková bída, že lékařka naznala, že je lepší se netrápit x denní stimulací, když z toho stejně nic není a zkusit nativ a nebo minimálku. A z těch tří folikulů teď naposledy byla tři krásná oplodněná vajíčka a do 5 dne vydržela 2 vajíčka - což byl u nás zatím nejlepší výsledek za 3 roky snažení, takže asi tak..

saja13
autor
22. čer 2020

@danulka04 tak to je super a když jsi stimulovala normalne tak nevydrželo ani jedno? Já jdu ve středu na opu tak se uvidí a pri nativu a minimálce je opu taky pod narkozou? To je moje největší hrůza, toho se bojím nejvíc a doufám že nám něco zbude mám max 4 foliky ale uvidím ve středu kolik toho bude 😉 Držím moooc palce ✊ 🍀

danulka04
22. čer 2020

Poprvé bylo snad 6 folikulů ale pokud si to dobře pamatuju, tak jen 3 zralá vajíčka, ale embryo vydrželo jen jedno. A v druhém ivf to byly už jen dva folikuly a z toho jen jedno zralé vajíčko. Takže když mi tentokrát dr. řekla, že jsou tam tři folikuly a po opu, že jsou 3 zralá vajíčka, tak jsem skákala radostí 😀 A OPU dělají v narkóze podle počtu folikulů, když je jeden nebo dva, tak se to dá zvládnout "zaživa", když jich je víc, tak je lepší narkóza.. při nativu, když jsem měla jen jeden folikul, tak jsem absolvovala opu bez narkózy a vydržet se to v pohodě dá, doktorka mě uklidňovala, že třeba vrtání zubů u zubaře je horší a měla pravdu 😀 má to tu výhodu, že za 15 min jseš ze sálu pryč a jdeš domů, kdežto s tou narkózou je to na dlouho.. Já bych se 4 folikulů nebála, to bude v pohodě 😉

saja13
autor
22. čer 2020

@danulka04 no viděl 3 alw doufám že budou 4 😍 protože na první kontrole viděl 3 v Levo ale v papírech napsáno 2 a v pravo nic nebylo teď viděl v Levo 2 a napravo 1 tak nevím 😉 no sem zvědavá jak dopadnem, doufám že to bude stačit 😍🍀 mám z toho hrůzu 😁😉 já pichala 300iu menopuru tak sem čekala že jich bude víc

danulka04
23. čer 2020

@saja13 držím palce aby jich bylo co nejvíc 🙂

saja13
autor
23. čer 2020

@danulka04 děkuju 😍 snad ano, pravej vaječník mě bolí jak kdyby jich tam bylo víc