2. ivf. Do čeho jít, aby to vyšlo?

Dobrý večer bude mi letos 37 a první ivf nevyšlo a další mohu po 2-3 měsících což v této situaci chápu mám nízké AMH jen 0,08 jak by jste postupovaly nebo do čeho jít aby to vyšlo protože při prvním ivf jsem mnela jen dva folikuly a mám obavu že vyšší dávky stimulace nepomůžou nebo budou zase folikuly nevím určitě už půjdem i do nehrazených výkonu ale i to prý není zaručené ale přítel má spermiogram výborný tak že problém je jen u mne a přeji všem až se zadaři a co se týká situace co se děje tak se držte

rybkaryb
7. dub 2020

Nosifol nebo inositol v nějaké formě zvýšené dávky, nosifol píšou dva pytliku denně, tak proste víc. Aspoň měsíc před. Vajicka se ve folikulu koupou v tekutině která je hlavně inositol (aspoň takmjsekmto četla). Pak asi darována vajicka...

knoesell
9. dub 2020

@janeckovadenimarie 1.ivf nám taky nevyšlo, po odběru folikulů zjistili, že jsou všechny prazdné bez vajíček, úplně jsem se sesypala, hrozilo dárcovské vajíčko. mudr. ale navrhl zkusit úplně jinou léčbu, že navyšování stimulace většinou není k ničemu, tak jsme zkusili stimulaci jinou léčbou, nakonec odebrali 7 vajíček, jen 2 vydržely 5 denní kultivaci, bohužel po OPU nastaly komplikace, takže nebyl čerstvý transfer, šli jsme další měsíc na KET a světě div se, jsem v 6 měsíci 💕.

rybkaryb
9. dub 2020

@knoesell muzu se zeptat o jakou změnu léčby šlo? Z čeho na co? Byla jsem na minimální stimulaci Femarou a taky prázdný...

knoesell
9. dub 2020

@rybkaryb nejdříve jsem měla Bemfolu taky minimální stimulace, při druhé stimulaci Gonal a Luveris už větší dávky. Ale tuším, že to bude hodně individuální, taky záleží s čím mají mudr. dobré zkušenosti.

rybkaryb
9. dub 2020

@knoesell děkuji, takže šlo v podstatě o změnu léku 🙂

knoesell
11. dub 2020

@rybkaryb ano přesně tak, hlavně to nevzdávát a vyzkoušet jinou variantu. Držím palce

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz