2. den po KET bolest břicha. Máte zkušenost?

sadovka
30. led 2022

Ahoj holky, tak jako před každým KET jsem naprosto v poho a tak jako po každém KET začínám vyšilovat a spřádat konspirační teoriet😂 no.... Ve čtvrtek jsem byla na KET a včera večer (2,5 dne po) mě dost bolelo v podbřišku,jakoby pálilo. No a dočetla jsem se,že by to mohlo být to,že děloha nepřijala embryo a z toho ta bolest... máte někdo zkušenost? Děkuji 🙏

renny2022
30. led 2022

@sadovka ahoj na druhou stranu to může být hnízdění toho embrya. Ale radím nepřemýšlej nad tim tolik. Já vím víc přemýšlela tím hůř to dopadlo. Pak jsem si jednou řekla a dost no tak ten ket prostě nevyjde, počkám a půjdu znovu, a dneska tu chovám 14denni miminko. A ještě radím, nehledat a necist věci na internetu.

sadovka
autor
31. led 2022

@renny2022 úplně s tebou souhlasím ❤️ a gratuluji k miminku ❤️

renny2022
31. led 2022

@sadovka moc děkuji 😍 je to opravdu vymodlene děťátko

omajda88
2. únor 2022

@sadovka tak jak to vypada? Už si testovala? Jsem taky zed 2.5 dne po ket a mám podobné pocity...

sadovka
autor
2. únor 2022

@omajda88 jojo,já měla 5 den ducha, zítra zkouším znovu, tak uvidíme 🙏 tobě držím palce 🙏 je to hnus ta nejistota 🥴 dej vědět,jak testneš😊🙏

kobliha91
9. únor 2022

Prosím te a měla jsi pred vložením nějaké bolesti podbrisku? Nevím k čemu to mám prisuzovat,jestli estrofem co beru na sliznici 🤷🏻‍♀️