14. den po KET, testy pozitivní, ale na ultrazvuku nic. Měl někdo stejně?

lolafalola
19. zář 2022

Ahoj/Dobrý den.
Dnes jsem 14 den po KET, měla jsem jít původně pouze na odběr HCG z krve, ale paní doktora mě chtela vidět.
Transfer proběhl 6.9.2022, první test jsem si dělala 12.9. a pozitivní. Podle i test jsme si dělala v Pátek 16.9. Dělala jsme si test ClearBlue digi s těmi týdny.
Ne ultrazvuku nebylo dnes nic vidět. Paní doktorka se lehce zmínila, ze malickate něco, ale ze to nestojí ani za zmínku, Takze budeme dělat, ze to neřekla. Odebrala krev a čekám do zítra. Chci se zeptat, byla jste tady nějaká taky po KET takhle brzy na ultrazvuku? A bylo/nebylo něco vidět?
Diky

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola já byla až 14 dni po pozitivním testu. A byl uz vidět vacek v tu chvíli bez AS. Takže za mě brzo

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola ale pocitam tedy pozitivní test - 14 den po KET 🙂
I když byl pozitivní dřív

lolafalola
autor
19. zář 2022

@handulkak Dekuju za odpověď. Snad je to fakt brzy, jsem z toho zbytečně vystresovana. Poslední test v pátek 11 den po KET a pozitivní.

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola jak říkám, byla jsem až vlastně 4 týdny po KET a ještě nebylo skoro nic

lolafalola
autor
19. zář 2022

@handulkak Ok, dekuju. To mě trochu uklidnilo.

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola a u druhe jsem stihla ještě před kontrolou pohotovost, a to jsem byla 5+4 a taky byl jen vacek. 🙂

lolafalola
autor
19. zář 2022

@handulkak já tam nemela vůbec nic. Ani ťuk.

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola a kolik dni je dnes zpoždění?

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola předpokládám, ze dnes bys byla 4+ něco, takže vážně je brzo.

lolafalola
autor
19. zář 2022

@handulkak Beru amelgen 400 a bez vysazení se menstruace nedostavi. Nebo, nemela by. Jinak bych to dnes měla dostat.

tikanti
19. zář 2022

Já jsem byla 12 dní po transferu na krvi a na utz jsem objednaná od krve az za 14 dní 🙂doktor říkal že by tam pořádně nic vidět nebylo v den odběru krve 🙂

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola tak říkám, 4+ a to je brzo. Tak v klidu. 🙂

A mě se dostavila i přes progesteron🙈 pokaždé

lolafalola
autor
19. zář 2022

@handulkak 🙈🙈 příroda je silná. Chtela jsem jen trosku uklidnit, protože už jsem to ořvala. Snažíme se 5 let. Byla jsme na 1 IVF s čerstvým embryjkem a nevyšlo…no a teď KET. Navíc hormony beru 3 měsíce za sebou, protože pokaždé do transferu něco skočilo, tak jsem taky z toho už hotova. Ráno proste výsledky krve. Ale zbytečně mě MUDr stresuje 🙄

lolafalola
autor
19. zář 2022

@tikanti No, na klinice taky volají cca za 2-3 týdny po pozitivní krvi na utz.

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola vážně bych se ještě nestresovala. Je čas. 🙂

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolafalola
autor
19. zář 2022

Děkuji moc ❤️

lolafalola
autor
19. zář 2022

@zet83 já dnes neměla ani dutinu. Teda, zmínila se lehce ze něco možná někde, ale nějak extra nehledala. Nevim, no. Zbytečně mě stresla.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolafalola
autor
19. zář 2022

@zet83 Právě, že jsem na krev šla ke své gyn. do CAR mám volat výsledek krve. Nene, byla jsem na odberu HCG dnes, zítra ráno volám o výsledky. A vím, ze po pozitivním HCG v krvi si mě pozvou do CAR za cca 2-3 týdny na ultrazvuk.
MUDr mi dnes řekla, ze když bude krev pozitivní, tak mám přijít zase za 2 dny na ultrazvuk … popravdě, kdyby byla ktrev pozitivní, nevim, jestli pujdu. Budu se řídit tím, co mi řeknou v CAR. Za 1. Mi přijde, ze mě zkontrolovala hrc prc, měla natriskanou cekarnu a i já čekala 2 hodiny. A za 2. Mi přišlo divné, ze 14 dni po transferu chce vidět ultrazvuk.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolafalola
autor
19. zář 2022

@zet83 Mám 5ti denní kultivaci. No, já z toho byla dnes taky zaskočená. Vždy byla dobra, pomohla a tohle mi přijde spis, ze honí kacky. Cekarna fakt praskala ve švech.
Mě teda třeba vůbec nebolí prsa, ale podbrisek cítím, občas kříže atd. Ale jsem určitě za jedno s Vámi.
Dekuju

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolafalola
autor
19. zář 2022

Moc dekuju všem za podporu. Mě to dneska úplně odrovnalo. No, popravdě, řekla ze je to prý na hranici, kdy by tam už něco mělo byt vidět.

lolafalola
autor
19. zář 2022

A ještě mi udělala stěr z čípku, tak snad to tomu nijak neublizilo.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolafalola
autor
19. zář 2022

@zet83 já si dělala testy průběžně. První dobrý, pak par slabších a posledních par už dobrých a poslední digi v pátek. Dnes si už test dělat nebudu, ráno mám výsledky z krve. No, taky jsem nebyla nadšena ze stěru, obzvláště po KET a takhle brzy. Snad nic neposrala…

handulkak
19. zář 2022

@lolafalola ster mi dělali pokaždé jak to vyšlo. Jednou v šestém týdnu, jednou ve 12. 🙂

bertik20
19. zář 2022

@lolafalola v termínu má nemůže být nic vidět...nechápu, proč tě stresuje. 2týdny po očekávané Ms se chodí na utz a i to bývá dost brzy

lolafalola
autor
19. zář 2022

@bertik20 No … já si to taky říkala. Ale myslela jsem si, ze je odborník a ví, co dela. 😞