Zkušenosti s Azalii po zavedení příkrmu

mirri7
17. pro 2018

Dobry den, prosim o zkušenosti maminky, ktere uzivaji /uzivali azalii nebo jinou antikoncepci pro kojici po zavedeni prikrmu. Zajimalo by mne, jak udrzela menstruacni cyklus?

aguaverde
17. pro 2018

Já ji začala brát teda až v roce malýho, na přání manžela.... a už nikdy víc..... malý sice sní oběd/jídlo, ale vždy se dojede mlíkem, takže kojím pořád hodně, přesto po prvním platíčku jsem ji zahodila..... předtím ms 4-5dní, pravidelná, teď už krvácím víc jak měsíc v kuse, a to jsem dobrala platíčko už minulý týden. A nevypadá, že bych brzy přestala krvácet 😑😶

ajja87
17. pro 2018

@mirri7 asi jsem nepochopila dotaz,ale Azalie se bere bez prestavky tudíž menstruace není a nechápu ten vliv s příkrmy?

aguaverde
17. pro 2018

@ajja87 paní asi myslí, že když se zavedou příkrmy, tak se méně kojí, tudíž azalie už to "neudrží" a spoustu žen začne špinit, krvácet mimo ms

klaarusa
17. pro 2018

@aguaverde úplně stejne jako vy. Krvacela jsem asi 2 měsíce v kuse, musela jsem vysadit. Pak se mi menstruace hrozně rozhodila.Uz nikdy více.

aguaverde
17. pro 2018

@klaarusa já to chtěla vydržet tři platíčka, že se to srovná, ale vydržela jsem jen jedno.... jako doufám, že brzo přestanu krvácet, protože u teď jsem dost ko 😥

mirri7
autor
17. pro 2018

@ajja87 dotaz byl jednoduchy. Zajima me udrzeni menstruace a pripadne krvaceni pri uzivani...

mirri7
autor
17. pro 2018

Azalii uzivam pres pul roku, ale pridaly se prikrmy a uz se nekoji tak moc, jako na zacatku... Prisla menstruace a prijde mi nekonecna... Takze zjistuji a sonduji, jestli se tu nenajde nekdo zkuseny... Jestli menstruace/spineni prejde, nebo jste to vzdaly, pze to bylo nekonecny... nebo bude takovy stav az do skončení kojeni....

aguaverde
17. pro 2018

@mirri7 obávám se, že už to bude nekonečný....já kojím hodně i teď(víc než dcery po narození) a stejně....ms po nasazení byla silná a skoro 14dní, a pak špinění s krvácením furt dokola....zas můžu říct, že antikoncepce je to 100%, pač sex nebyl kdy mít

ajja87
17. pro 2018

@aguaverde Jo tak to už chápu, já se s tímhle nesetkala, já při prikrmech pořád dost kojila,tak mě ani nenapadlo, že by to mělo mít nějaký vliv.A hned jak jsem jsem přestala kojit,tak mi docházelo platicko a začala jsem rovnou ze starou antikoncepci.