Zapomněla jsem si HA. Za 3 dny nevolnost, průjem

jaaneetee
15. pro 2015

Ahoj holky, jak už se často stává, zapomněla jsem si vpořadí 13. Prášek. Uvědomila jsem si to cca po 14. hodinách ale bohužel jsem krátce před tím měla nechráněný styk. Tři dny na to mi začalo být velice špatně, průjem, bolest zad ale prý teď řádí střevní chřipky. A záda mě bolí celá ne jen na určitém místě tak to přisuzuji k mému celodennímu ležení v posteli. Antikoncepci beru už 3 roky. Tabletku jsem si samozřejmě hned vzala a pokračovala jsem normálně. Styk už jsem pak radši neměla za pár dní mám dostat menses. Jen mě zaráží ta nevolnost. Snad to je jen střevní chřipka. Co myslíte? Můžu být těhotná?

kacca11
15. pro 2015

Koukni do pribaloveho letaku, nepises, co beres za prasky, ale u jednofazove HA je vetsinou zapomenuti v druhem tydnu brani bez rizika. Takze to, ze ti je spatne bude mit spise jiny duvod, ale kazdopadne zazivaci problemy omezuji vstrebavani antikoncepce, takze bych nepocitala s ochranou od doby, co ty zazivaci potize trvaji.

Jinak zadna anrikoncepce neni 100%, ale riziko otehotneni z toho zapomenuti je minimalni.

jaaneetee
autor
15. pro 2015

@kacca11 beru antikoncepci lindinete a špatně mi začalo být až pár dní po zapomenutí, měla jsem i velmi řídkou stolici tak myslím že to bude spíše nějaká střevní chřipka :/

ava9
15. pro 2015
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.

Já jsem taky brala lindynette a nemusíš mít vůbec strach. Navíc když si tabletku vezmeš už po čtrnácti hodinách, tak je to v pohodě. Myslím si, že tam něco takového i píšou. Navíc po třech letech to máš v sobě. Takže bych si udělala těhotenský test, ať ses v klidu, ale určitě bych se nebála 🙂

jaaneetee
autor
15. pro 2015

@ava9 Hned jsem klidnější ^.^ děkuju!

kacca11
15. pro 2015

@ava9 ono bohuzel ve spolehlivosti nezalezi, kolik let beres, ale kolikata pilulka to je. Pribalovy letak mluvi jasne.

suzina08
17. pro 2015

@ava9 Tak příbalový leták je psaný tak, aby byli výrobci léků chránění 😉
@jaaneetee Obvykle žena neotěhotní dříve než dva nebo tři měsíce po vysazení, takže pokud jsi vynechala jeden a vzala ho po 14 hodinách, tak by to byla velká náhoda (ale život je jen náhoda), takže pro jistotu bych udělala těhotenství test, abys byla v klidu, ale to, co píšeš, budou spíš nevolnosti kvůli té střevní chřipce 😉 A jen pro příště: jestli zvracíš a máš průjem, tak se tím může snížit účinnost antikoncepce, protože se ti látky z toho prášku nemusí stihnout vstřebat 😉

jaaneetee
autor
17. pro 2015

@suzina08 děkuju za názor, bude to asi pravda! 🙂

brouzdalka
17. pro 2015

Tak jestli ti jde o nevolnost 3 dny po pozdě vzaté pilulce, resp. po styku, tak to těhotenství skutečně není 😀 A to ani kdybys vůbec nic nebrala 😉