Vysazení antikoncepce. Jak ji vysadit?

7. led 2020

Dobrý den dámy, ptám se asi jako úplné pako ale docela v tom tápu 😄 ráda bych po devíti letech vysadila antikoncepci. Beru Eloine 24+4, 24 dní beru růžové pilulky, 4 dny bílé, při kterých přichází menstruace. Když budu vysazovat, dobrat platíčko včetně bílých, nebo jen růžové a čekat, co bude? Děkuji všem za odpověď. Anonym kvůli tomu, že tu mám pár známých a nemusí zrovna vědět o tom, že se chceme snažit o miminko ☺️

sudylichozrout
7. led 2020

Ty bile pilulky jsou jen placebo do poctu 28 dnu, takze je dobirat nemusis. Jsou ciste bez hormonu a vubec nic se nestane, kdyz si je nevezmes. Dostanes ve stejne dobe jako obvykle jeste posledni krvaceni ze spadu (pseudomenstruace) a pak ti zacne uz novy cyklus zakonceny pravou menstruaci. Pozor, ten cyklus muze byt delsi a muze celkove trvat, nez se ti ustali, telo se musi vycistit a srovnat.

autor
7. led 2020

@sudylichozrout super, děkuju za info ☺️

sudylichozrout
7. led 2020

Neni zac 🙂 At se brzy zadari!

autor
7. led 2020

@sudylichozrout Děkuju, jsi milá ☺️ Právě plánujeme dovču tak doufám, že i tohle tomu třeba trošku pomůže ☺️

saarunka
30. led 2020

Brala jsem prasky podobne ,taky jsem je brala bez prestavek. Vysadila jsem 3.12. A jsme v 7 tydnu😊🙈