Výkyvy nálad, nervozita. Je to antikoncepcí?

lidyx
15. čer 2016

Prosim vas, uzivam antikoncepci a prijde mne,ze se mi nejak ty hormony zblaznily. Mam velke vykyvy nalad, na pritele jsem neustale hnusna, i kdyz mi nic spatneho nedela. Proste vyletim kvuli kazde blbosti. Cim dal vic jsem nervoznejsi. Uz ani nemam chut na milovani. Muze to byt tou antikoncepci? Ja jinak zadny stres nebo problemy nemam.tak nechapu to moje chovani.

sykorkova
15. čer 2016

Měla jsem před lety stejný problém, byla jsem plačtivá a nevyrovnaná. Po vysazení antikoncepce jsem to zase já. Už nic neberu a jsem tak spokojená 🙂

pety91
16. čer 2016

Určitě to může mít vliv, napřed bych zkusila změnit antikoncepci, když to nepomůže, tak potom vysadit.

anushka111
16. čer 2016

Ano, tohle někomu antikoncepce dělá, ale jistotu budete mít jen pokud jí zkusíte vysadit, pak uvidíte 😉

adelkaaa
17. čer 2016

Je to urcite antikoncepci... dobiram posledni plato a ackoliv je to pohodlne tak uz uzivat nebudu, asi tok zpet jsem na par mesicu vysadila a byla jsem celkove klidnejsi, neresila jsem kraviny a chut na sex byla mnohem vetsi. Mela jsem i paradoxne mene bolestivou menstruaci a kratsi. Uz ji znova uzivat nebudu.