Vliv HA na libido. Je šance, že se to zlepší?

kdovik
14. čer 2023

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenosti.
Brala jsem Adele od začátku roku 2020. Kvůli šíleným migrénám jsem se rozhodla ji vysadit, to naštěstí zabralo. Zároveň jsem v průběhu užívání HA začala postupně ztrácet chuť na sex, až se vytratila úplně, takže jsem měla o důvod víc vysadit. Co mě ale trápí - jsou to už skoro 2 měsíce od vysazení, chuť jsem měla dá se říct hned první týden, takže jsem měla radost, jenže po tom týdnu to přestalo a zase nic, stejná nechuť jako při užívání HA. Je nějaká šance, že se to ještě zlepší? Štve mě to hlavně vůči partnerovi…

l_
19. čer 2023

@kdovik predehre venujete nejaky cas? Svadi te muz? Autoerotika funguje?

kdovik
autor
20. čer 2023

@l_ ano, to všechno, ale když na to má dojít, vůbec se mi do toho nechce, nechce se mi ani sebe přemlouvat. Ale když to překonám, a že se musím fakt nutit, všechno funguje, jak má…

kess01
20. čer 2023

@kdovik já vysadila HA na přelomu listopadu/prosince 2022 a chuť na sex (takový ten pocit chtít po chlapovi skočit teď a tady 😁😁 ) došla tak během Dubna.

l_
20. čer 2023

@kdovik a je to spontane nebo to je stylem 'pojd bude sex'?
My se s chlapem nonstop provokujem, takze to pak ma sve vysledky.. oba vime co udelat, aby to toho druhyho vzrusilo.. oba sex milujeme, jsme na nem lehce zavisli... Chemie mezi nami funguje taky dobre.. a diky provokacim pak staci chvilka soukromi a jde to samo 😁