Těhotenství?

tyna_11
15. pro 2023

Dobrý den cct před měsícem jsem měla s přítelem chráněny pohlavní styk kondom kontroloval nic s ním nebylo jen se bojím že jsem těhotná

luciesofiealex
15. pro 2023

Udělej si test ale nemyslím si že jsi těhotná,Kor když kondom byl v pořádku...

tyna_11
autor
15. pro 2023

@luciesofiealex jakoby nevím jak si o to říci máme ale břicho mám nějak zvětšené

kkacca
15. pro 2023

@tyna_11 mate na kondomy a na test ne?

luciesofiealex
15. pro 2023

@tyna_11 o co si říct,snad zvládneš jít si do obchodu nebo lékárny koupit jeden test...

tyna_11
autor
15. pro 2023

@luciesofiealex no spíše se bojím výsledků ale chráněny pohlavní styk jsme měli před měsícem v půlce ke konci jsem dostala ms ale teď to může být asi stresem ale mám to nefokle od pí nahoře jen do půlku břicha

magdaveselkova
15. pro 2023

Boha jeho 🫣.....

luciesofiealex
15. pro 2023

@tyna_11 tak čekej dál, nejpozději zhruba v srpnu budeš vědět zda jsi těhotná nebo ne😂😅

kleio
15. pro 2023

Podle profilu je tazatelce 15... Takže pokud to tak opravdu je, tak polopatě: použili jste ochranu a po styku jsi už dostala menstruaci, pokud to dobře chápu, takže šance na těhotenství je mizivá, ale pokud jsi sexuálně aktivní tak není nikdy úplně nulová (každá ochrana má určité malinké riziko selhání). Jedinou jistotu ti dá těhotenský test - koupíš v lékárně do stovky nebo do 2 stovek a postupuješ podle návodu, nebo návštěva gynekologa.