Špinění. Poradíte, prosím, antikoncepci?🙏

dudlajdada
14. čer 2024

Poradíte prosím antikoncepci, při které nebudu mít týden silnou menses a zbytek měsíce neprošpiním? Už jsem z toho nešťastná, teď zkouším Leverette 3. měsíc a je to hrůza 😞 Jsem zdravá, mám 37 let a další děti neplánuji. Roky jsem žádnou antikoncepci neužívala, ale teď jsem po poradě s lékařem nasadila již zmíněnou, protože mám menses silnou a prakticky vždy po styku špiním. Jsem důkladně vyšetřená, příčina nenalezena ani při hystereskopii 🙈 děkuji za rady a tipy!

te_reza
14. čer 2024

To ti tady nikdo neporadí 🤷 řeš změnu s doktorem

lencaa11
14. čer 2024

@dudlajdada to by chtělo víc řešit z lékařem hormonální příčina ,neco podobného se i mě rozvíjelo jeden čas a po histologii zjištěno mimo jiného ještě hyperplazie endometria + polyp může to taky delat endometrioza ta se jen tak nepozná

95newmommy2020
16. čer 2024

Mám stejný problém s Antiko. Začala jsem Minisiston, od 2. Tydne jsem krvacela, pak mi dr poradil nasadit 2 tablety. Jednu rano a jednu vecer. Bylo mi po tom akorat hur. Prestala jsem uzivat a krvacim jako nikdy. Ani očistky v 6N se tomu nevyrovnaj.
Takže já s Antiko skončila. Je mi skoro 29 a nejspíš jsem plodná, teď jediný v co doufám, že manžel ve 41 letech už moc plodný není a budeme spoléhat na to, že ho včas vytáhne.

te_reza
16. čer 2024

@95newmommy2020 Hele mě už po porodu taky žádná nesedla. Mám vypozorovanou ovulaci a během ní je prostě utrum 😅 a taky předpokládám že v našem věku už ta plodnost není kde byla 😂

95newmommy2020
16. čer 2024

@te_reza já mám pocit, že ten porod prostě vše změní, ale k horšímu.
Před tím jsem neměla s HA jedinej problém. 🙈

te_reza
16. čer 2024

@95newmommy2020 jj, taky vzpomínám na zdravou Terezku před těhotenstvím, která mohla všechno a nic jí nebolelo 😆