Průzkum - Vysazení antikoncepce a těhotenství

uztotakbude
26. srp 2014

Holky vidím o kousek níže diskusi týkající se vysazení antikoncepce před snažením. Já ji trošku podpořím a upravím, abychom měli i nějaké další info. Takže:
1) Jak dlouho před plánovaným snažením jste vysadily HA?
2) Za jak dlouho po vysazení jste se začali opravdu snažit?
3) Za jak dlouho jste otěhotněly?

camelinka
26. srp 2014

@uztotakbude 1-3 Vysazeno po 10ti letech v červenci,snažení hned, v listopadu těhotná.

andelka
26. srp 2014

1)1 rok a 4 měsíce
2) rok a čtvrt
3) druhý cyklus snažení

merilinka
26. srp 2014

1) 2 měsíce
2)ihned
3)ihned,jen se to na 11 tt nepovedlo...prý na to ale nemá vliv rychlé otěhotnění po antikoncepci..

dasenka888
26. srp 2014

@uztotakbude

1) rok a půl
2) rok a dva měsíce
3) začínáme čtvrtý cyklus snažení

kkatulka
26. srp 2014

Po čtrnácti letech užívání jsem vysadila HA - 1,2) snažili hned po vysazení
3) za 5m
pozn. Manžel dělá v zahraničí a jezdí domů jen na víkendy, takže možná proto těch 5m 😎

lizeth
26. srp 2014

Já jsem vysadila HA v říjnu 2012, začli jsme se snažit hned. V dubnu 2013 jsem otěhotněla, v prosinci 2013 se nám narodila Barborka. Takže já jsem otěhotněla cca 6-7 měsíců po vysazení HA 🙂.

1. fotka je hned po narození 🙂
2. fotka teď aktuálně 8 měsíců 🙂

marketa11112
26. srp 2014

1. ja jsem vysadila antikoncepci letos v pulce dubna ( tedy kolem 15. dubna 2014) -- brala jsme ji 15 let.
2. nerikam, ze jsme se zacali primo snazit, nechali jsme vsemu volny prubeh s tim, ze pokud se to povede do vanoc, bude to super.
3. otehotnea jsem na konci kvetna 2014 -- tedy po mesici a pul. fofr.

jaja01k
26. srp 2014

1. Vysadila jsem, až když jsme se chtěli začít snažit (po roce užívání)
2. Hned
3. Po roce (12. cyklus)

blanka.k
26. srp 2014

1/ mudr. mi naopak HA před otěhotněním nasadila na pár měsíců (předtím jsem ji brala asi 7 let a pak přešla na rok na kondom +Pharmatex,) na srovnání cyklu na pár měsíců (ms mám už 22 let,ale hrozně nepravidelnou cca 25-70dní)
2/ takže hned
3/ po 13 měsících (s mým cyklem jsem se bála, že to bude horší)

ivi88
26. srp 2014

Po 8letech uživani jsem vysadila a za 3tydny jsem otěhotnela 🙂

zusik11
26. srp 2014

1) duben 2013 - 2 měsíce před snažením (po 8 letech braní HA)
2) červen 2013 - po svatbě 🙂
3) v červenci jsme zjistili těhu, takže měsíc po snažení 🙂

jitkakor
26. srp 2014

Po 13 letech užívání jsem otěhotněla 2.měsíc po vysazení HA.

whitelilith
26. srp 2014

Vysadila jsem po 10ti letech uzivani. Snažit sme se začali po dalších 3 letech. Otěhotněla jsem do dvou měsíců. 🙂

mizu23
26. srp 2014

HA jsem vysadila po 4letech....na mimcu jsme pracovaly hned ale nechaly jsme tomu volny prubeh a otehotnela jsem po 14M

terkazel
26. srp 2014

Vysadila jsem po šesti letech. Začali jsme se snažit hned, po 2,5 letech jsme začali jezdit na vyšetření a teď po 3 letech mám novou práci tak se snažení nějak posunulo do pozadí, ale asi to moc dlouho nevydržím.

kstablova
26. srp 2014

1. (Ha jsem brala 16 let). čtyři měsíce před snažením. od dubna do srpna. V srpnu jsme chtěli začít naostro
2. za čtyři měsíce. ty čtyři měsíce jsme se chránili, ale já stejně neměla do srpna ovulaci.
3. no a povedlo se v srpnu na první dobrou, byla to také první ovulace po vysazení HA

pav_la
26. srp 2014

HA jsem vysadila po 10ti letech užívání a všemu jsme nechali volný průběh. Snažili jsme se tedy vlastně hned, ale žádné počítání plodných dnů nebo tak něco. Otěhotněla jsem po půl roce - jednovaječná dvojčata. Prý na to mohlo mít vliv dlouhodobé užívání antikoncepce 🙂 .

zvirka
26. srp 2014

HA jsem brala 7 let. Začali jsme se snažit hned po vysazení, povedlo se za půl roku. Ale blbnul mi cyklus, před otěhotněním jsem za toho půl roku menstruovala jen 2x.

ffiinnkkaa
26. srp 2014

Všechno hned 😉

mami29
26. srp 2014

Já první po 7letech braní HA, vysazeno v prosinci a v únoru //
Druhé, cca 2 roky HA, vysazeno v září a v prosinci //
Snažili jsme se hned od začátku.

lenicka07
26. srp 2014

@uztotakbude HA jsem vysadila asi po 10 letech, 3 měsíce před plánovaním mateřství, ale otěhotnět se mi podařilo až po 3 letech. Druhé těhotenství bylo neplánované, a pilulky jsem nebrala.

kacikaci
26. srp 2014

Poprvé jsem HA vysadila po 8 letech, vysazení - a ihned snažení, početí třetí cyklus..
Podruhé jsem vysadila po roce braní, vysazení a ihned snažení, početí dvojčat druhý cyklus..

simonceli
26. srp 2014

vysadila jsem po 7 letech a otěhotněla za půl roku

somkapeta
26. srp 2014

první těhotenství - vysadila jsem po deseti letech, snažili jsme se hned, vyšlo to hned druhý měsíc, teď druhé těhotenství po šesti letech, HA už neberu delší dobu, nedělala mi dobře a jen jednou jedinkrát jsme tomu nechali volný průběh 🙂

helcenka
26. srp 2014

U prvního těhu:
1/ vysadila jsem 3 měsíce před plánovaným těhu
2/ začali jsme se snažit podle plánu po třech měsících od vysazení (tedy čtvrtý měsíc od vysazení)
3/ otěhotněla jsem napoprvé, tedy první cyklus snažení

U druhého těhu to bylo úplně stejné 😀 .

bjoucik.15
26. srp 2014

po16letech jsem vysadila HA a za 2 měsíce se zadařilo, nechali jsme tomu volný průběh 😉

ninive211
26. srp 2014

U mě: 1/ cca 11 měsíců předem 2/ stejně jako ad 1 (chtěla jsem se snažením počkat po svatbě, ale zároveň už jsem si dál nechtěla huntovat tělo HA + byly i jiné důvody pro to vysadit) 3/ otěhotněla jsem pátý cyklus snažení (z toho ty první dva cykly byly spíš jen takové "nechání to na přírodě", žádné sledování a měření ovulace a plánování styku či něco podobného)

t_lori
26. srp 2014

1) antikoncepci jsem vysadila v lednu 2011,takze pred 3,5 lety...bylo to 2,5 roku pred zacatkem snazeni
2) zacali jsme se snazit uz po vysazeni,skoncilo to biochemickym tehotenstvim...nakonec jsme se rozhodli,ze pockame a znovu jsme zacali po svatbe v zari 2013,tedy jak jsem psala 2,5 roku po vysazeni
3)snazime se uz rok a stale nic...

vercik83
26. srp 2014

1) vysazeno 7 mesicu pred svatbou 2) po svatbe zacatek snazeni 3) otehotnela jsem po 3 - 4 cyklech.z toho z jednoho cyklu zbyvaly jen 2 tydny,dalsi mesic me krute boleli zada,pak mek manzel chripku a pak kol silvestra se podarilo.... Taky jako @ninive211 zadne mereni ani sledovani,ale je fakt ze jsme zvysily frekvenci a vedela jsem kdy asi tak ovulace je pac me bolelo bricho.

t_lori
26. srp 2014

@uztotakbude jinak super tema a napad,takhle by se dal dobre udelat vyzkum na diplomku 😀